To, čo je predurčené, že sa vo vašom živote stane, sa musí stať


Som bojovníčka a nesúhlasím s tým, aby som išla s prúdom. Neverím na osud, ale verím, že vesmír mi pomáha každý deň. Nie som posadnutá perfekcionizmom. Snažím sa len zabezpečiť, aby situácie, ktoré vznikajú, boli pre mňa ideálne. Ak nedokážem napraviť to, čo sa mi nepáči, môžem byť veľmi násilná. Toto je môj boj.

Dáva to zmysel? Ako často som bola schopná vyhrať? Koľkokrát pre mňa táto bitka skončila úplnou porážkou? Na všetky tieto otázky som našla odpoveď. Nemôžeme vždy kontrolovať všetko, čo sa s nami deje. Uvedomila som si, že nikto z nás nemôže uniknúť osudu. Ak sa má niečo stať, potom sa to musí stať. Dostaneme to, čo musíme prijať.

Život bohužiaľ nie je možné naplánovať vopred. Toto je do značnej miery nepredvídateľná cesta. Niekedy sa veci dejú inak, ako sme očakávali. Stáva sa to: bez ohľadu na to, čo robíme, nemôžeme dosiahnuť požadovaný výsledok.

Môžete však veriť svojmu spolužiakovi … Človek, ktorý je vám blízky a drahý, sa môže zmeniť za takmer jednu minútu. Môže sa objaviť pred vami tak ako ste ho nikdy nevideli.

S vašou kariérou sa môže stať niečo podobné. Princíp prekvapenia funguje aj tu. Môžete pracovať dlho a tvrdo, ale nikdy uspieť. Toto je život. Je to séria vrcholov a pádov.

Advertisements

Bohužiaľ nemôžeme vopred vedieť, čo nás zajtra čaká. Nemôžeme presne určiť, ktorá cesta nás k cieľu dovedie rýchlejšie. Nemôžeme vedieť, aký je náš skutočný účel v tomto živote. Nemôžeme vedieť, čo je pre nás určené.

Môžeme iba veriť. Verte v seba a vo vesmír. Čokoľvek sa s nami stane, nesmieme stratiť vieru. Mali by sme pamätať na to, že k nám raz príde to pravé pre nás. Určite dostaneme to, čo by malo byť naše. Toto sa nemusí stať, keď to priveľmi očakávame. Čo na tom záleží. Pointa je, že k tomu raz musí dôjsť.

Naše veci od nás neutečú. Dostaneme to, čo je nám predurčené. A to, čo by nemalo byť naše, postupne pominie. Tento zákon sa vzťahuje na všetky oblasti nášho života.

Rozlúčka je vždy predchodcom nových stretnutí. Namiesto vyblednutej lásky príde ďalšia láska. Môžeme prestať komunikovať s osobou, ktorá bola kedysi našim najbližším priateľom. Meníme sa. Meníme prácu. Meníme naše plány do budúcnosti. Život je búrlivá rieka, ktorá sa neustále pohybuje vpred. Spolu s ňou sa pohneme aj my vpred. Nemôžeme nikdy zostať stáť na mieste.

V živote sú chvíle dramatických zmien. Najprv zažívame divokú hrôzu. Môžeme byť naštvaní, mať tisíc pochybností, ktoré nás môžu prekonať. Môžeme stratiť vieru. Ale všetky zmeny, ktoré sa odohrávajú v našom živote, sú signálom k lepšiemu.

Advertisements

Aby sme si zaslúžili to, čo po čom túžime, musí uplynúť určitý čas. Musíme byť trpezliví. Skôr alebo neskôr k nám príde to naše.

Nemali by sme prepadať panike. Nemali by sme samých seba podvádzať a neustále sa pýtať, prečo sa v našich životoch dnes deje toľko vecí.

Stojí za to pokračovať v práci na sebe, aby sme si zaslúžili všetky tieto „odmeny“. Musíme sa naďalej vyvíjať vpred a zároveň udržiavať pozitívny prístup a vieru v to najlepšie. Bez ohľadu na to, ako nás život testuje, nemali by sme sa vzdať.

Nebudeme vždy schopní nájsť jasné odpovede na vzniknuté otázky. Nie vždy vieme, čo musíme urobiť ďalej. Napriek tomu sme celkom schopní to vyriešiť. Určite to urobíme!

Nezabudnite, že život neplynie pokojne. Nedostali ste všetko, čo očakávate? Len pokračujte v ceste. Možno je to tak, že osud je určený práve pre vás?

Naše k nám príde. Určite si vytvoríme nových priateľov. Naša kariéra pôjde rýchlo nahor. Budeme úspešní a zvládneme nové koníčky. Určite sa stretneme s tou istou osobou, s ktorou sa dožijeme vysokého veku.

To všetko sa stane v pravý čas, presne vtedy kedy sa to má stať. To všetko sa stane, keď na to budeme pripravení.

Nestrácajte čas. Musíte iba veriť a čakať. Čakať na správny okamih, keď všetko, čo si zaslúžite, vstúpi do vašich životov.