20 najlepších citátov Moniky Bellucciovej: „Žena môže milovať tak, ako keby nikdy neodišla. Ale … “


Monika Bellucciová — talianska bohyňa a žena, o ktorej veľa mužov potichu sníva. Nemožno ju porovnávať so žiadnou inou herečkou. Jej charizma a prirodzená ženskosť nenechajú ľahostajným žiadneho muža. Monica Bellucciová je matkou dvoch úžasných detí, hovorí tromi jazykmi a miluje jogu.

Najlepšie výroky Moniky Bellucciovej:

1. Nikto nám nepatrí: ani naši manželia, ani naše deti. Môžeme sa len deliť s ľuďmi, ktorých milujeme.

2. Ľudia dokážu človeku odpustiť um, dokonca aj talent, ale nikdy nie krásu.

3. Žena môže milovať tak, ako keby nikdy neodišla. Ale môže prísť taký deň, kedy odíde tak, akoby vôbec nemilovala.

4. Podľa mňa, byť starým znamená byť lepším!

5. Podľa môjho názoru je hlúpe, byť mladou, krásnou, stráženou ženou a otrokyňou peňazí, ktorá žije nekonečne hýrivým životom na večierkoch. Krása by nám mala pomôcť nájsť harmóniu, lásku a zmysel v tomto bláznivom svete.

6. Ľudské vedomosti sa významne prehĺbili v oblasti technológii – ale nie v sfére pocitov.

7. Krása pre ženy sa stáva problémom iba v dvoch prípadoch: keď nie je alebo keď nie je nič iné iba krása.

8. Za nič na svete by som nechcela mať opäť 20 rokov. Teraz som oveľa šťastnejšia ako vtedy, pretože v tom veku som poznala iba samú seba, snažila som sa pochopiť, kým chcem byť a trpela som pochybnosťami o samej sebe. Teraz viem presne čo potrebujem a bez čoho môžem žiť.

9. Krása sa stáva živou a zaujímavou, keď je skrytá pod oblečením.

10. Ženskosť je harmónia, prirodzenosť a zmyselnosť.

11. Nerozumiem ženám, ktoré tvrdia, že mužská túžba ich ponižuje. Podľa môjho názoru jednoducho nemajú harmóniu vo svojom vnútri.

12. Vždy hovorím mladým dievčatám: „Naučte sa milovať svoje telo!“ Koniec koncov, neexistuje žiadny ideál a je zrejmé, že žena s krivkami nie je o nič menej krásna ako chudé dievča. Musíte sa naučiť prijať samú seba, takú aká ste.

13. Pocit vnútorného komfortu nie je to, ako vyzeráte navonok, ale ako sa cítite vo vnútri.

14. Krása má naozaj silnú moc, ale iba ak viete, ako ju používať. Je to rovnaké ako mať Ferrari: ak neviete, ako jazdiť, skutočne je vám na nič.

15. Netreba nenávidieť ľudí, ktorí žiarlia, pretože priznávajú, že ste lepšia.

16. Každá žena miluje keď je ľúbená.

17. Láska žije iba vtedy, keď existuje vzájomný rešpekt a sloboda. Túžba vlastniť druhého ako vec je absurdná.

18. Niekto mi raz povedal, že vo vnútri všetkých umelcov sú spiace krásy a zakaždým, keď sa jedna z týchto krás prebudí, zohrá úlohu. Všetko je v našom vnútri. Potrebujeme to iba uvidieť..

19. Nikdy nebudem štíhla. Som od prírody dosť lenivá. Milujem jedlo. Som skutočne – taká. A nemám v úmysle stať sa neskutočnou.

20. Bez ohľadu na to, aká silná je žena, očakáva, že muž bude silnejší ako ona. Nie však v zmysle, že by obmedzil jej slobodu, ale aby jej dal právo byť slabou.