5 najkomplikovanejších znamení zverokruhu


Mnoho ľudí vie, že medzi 12 znameniami zverokruhu je 5 najkomplikovanejších znamení. K ľuďom narodeným v týchto znameniach sa vždy správajú „lojálne“, pretože sa narodili pod „takými“ hviezdami, ich dátum narodenia už všetko predurčil. Veľa sa im odpúšťa, pretože od nich nič nezávisí. Je všetko naozaj tak, ako sme si zvykli myslieť? Prečo sú ľudia narodení v niektorom zo znamení zverokruhu neustále vzdorovití a iní im musia všetko odpúšťať? Kde je zlatá stredná cesta a existuje vôbec?

5. miesto – KOZOROŽEC

Kozorožci sú veľmi komplikovaní v komunikácii. Tvrdohlavosť – to je ich druhé meno. Nikdy neurobia nič, čo by im bolo proti srsti. Kozorožci sa málokedy správajú k niekomu úctivo, takže ich spoločenská sféra je obmedzená. Neznášajú nudu, preto sa obklopujú len tými najdôstojnejšími predstaviteľmi mocných tohto sveta. Ak sa zamilujete do Kozorožca, budete potrebovať značnú dávku trpezlivosti a vytrvalosti.

4. miesto – VODNÁR

Vodnári sú veľmi špecifickí v komunikácii. Uznávajú si len svoje vlastné názory. Ľahko dokážu niekoho obviniť, aby ospravedlnili samých seba. Sú cieľavedomí, ale občas veľmi despotickí. Vodnári majú mimoriadnu inteligenciu, ale často ich ovládnu emócie a začnú upúšťať od správneho a vopred naplánovaného postupu.

3. miesto – BLÍŽENCI

Blížencov to stále niekam ťahá. Nedokážu obsedieť na jednom mieste, preto im právom patrí čestné tretie miesto. Sú výrazní, zhovorčiví a náladoví. V kritických chvíľach si nasadia „masku ľahostajnosti“ alebo dokonca krutosti a odídu z „plesu“ bez toho, aby sa s niekým rozlúčili. Nedajú sa ovplyvniť názormi iných. V hlave majú svoj vlastný svet fantázie. Blíženci sú ľstiví. Zdalo by sa, že už ste im prišli na kobylku, ale márne ste sa tešili, opäť ste vedľa. Šach a mat.

2. miesto – BARAN

Barani sú mimoriadne impulzívni ľudia. Sú schopní za 15 sekúnd zničiť to, čo budovali roky, a to platí nielen pre ich prácu, ale aj pre vzťahy. Vždy majú pravdu, a ak sa mýlia, musíte jednoducho uznať, že majú pravdu. Takýmto jednoduchým pravidlom sa riadia aj vo svojom živote. Ak ste sa zamilovali do Barana, pripravte sa na to, že v rodine nebude pokoj dlhšie ako 2 dni, ale oheň bude neustále planúť. Vášne budú neustále kypieť.

1. miesto – ŠKORPIÓN

Škorpióni sú najhorší zloduchovia v celom zverokruhu. Vždy dostanú, čo chcú. Nič pre nich nie je nemožné. Majú veľmi krutý postoj k svetu, super ego a pomstychtivú povahu. Taká zmes „zákernosti“ v jednej nádobe. Ľudia sú pre nich ich majetkom, takže ak sa chytíte do ich siete, navždy zostanete v ich zajatí. Akýkoľvek vzťah so zástupcami tohto znamenia zverokruhu so sebou prináša neblahé následky.