6 návykov magneticky príťažlivých žien


Všimli ste si, že existuje typ žien, ktoré ľahko nadväzujú vzťahy s mužmi? Nerobia si ťažkú hlavu, ani keď ostanú samé, pretože sa rýchlo okolo nich začne točiť veľa nových nápadníkov. V čom spočíva ich tajomstvo?

1. Magneticky príťažlivé ženy sú vždy pozitívne

A pozitívny prístup je voľba, ktorú žiadané ženy robia každý deň. Áno, môžu byť niekedy skleslé, bez nálady a naozaj depresívne, ale vo všeobecnosti takéto ženy veria, že bude dobre.

2. Preberajú zodpovednosť

Keď si si istá, že máš všetko pod kontrolou, že zodpovedáš za svoj život, ľahšie zostaneš pozitívna a šťastná. Keď hľadáš niekoho, koho by si mohla obviniť zo svojich neúspechov, strácaš príťažlivosť, lebo vyžaruješ negativitu, ktorú ostatní prijímajú do seba.

Advertisements

3. Pracujú na tom, aby boli šťastné

Magneticky príťažlivá žena neklame samu seba a nepresviedča sa, že je všetko v poriadku. Ale robí všetko pre to, aby to tak bolo. Ale treba férovo povedať, že veľa závisí aj od samotného prístupu a pohľadu na svet, ale o tom sme hovorili v prvom bode.

4. Vidia v druhých to dobré

Vzťahy sú oveľa ťažšie, keď sa neustále snažíš nájsť niečo zlé, odhaliť zištné úmysly a pod. Ak si presvedčená, že nemôže byť medzi vami všetko TAKÉ dobré, vieš, čo sa stane? Že to také ani nebude.

Ak sa aj stane niečo zlé, žiadaná žena nezačne hneď hľadať vinníka, nepomyslí si, že to niekto urobil zámerne, ale hľadá objektívne príčiny toho, čo sa stalo.

Advertisements

5. Dôležitý je pre nich osobný rast a ciele

Niekedy sa ľudia obávajú, že budú v záujme vzťahov a rodiny musieť obetovať svoje sny. To však zďaleka nie je pravda. Musíte si len nájsť vzťah, ktorý bude v súlade s vašimi snami a človeka, ktorý vás bude vo vašich túžbach len podporovať.

Vzťahu pomáha aj vášeň pre niečo iné, než len pre partnera. Ochráni vás pred nudou.

6. Starajú sa o seba

Možno to nie je taktné alebo správne, ale kým sa nebudete cítiť sebaisto vo svojom tele, kým ho nebudete milovať, nebudete žiadúca. A aj keď sa nám nechce pozrieť pravde do očí, mali by sme sa dostať do formy a správne sa stravovať, a nie chodiť na tréningy na zvyšovanie sebavedomia. Neznamená to, že musíme byť dokonalé ako top modelky, ale mali by sme sa snažiť vyzerať čo najlepšie v rámci svojich možností.