Zistite, aké zviera ste podľa dátumu narodenia


Každý človek má zviera-ochrancu, ktoré ho chráni, pomáha mu a ochraňuje ho. Okrem toho toto totemové zviera dáva človeku zvláštne vlastnosti a charakterové črty. Tento horoskop vám povie o vašej povahe podľa zvieraťa, ktoré vás ochraňuje.

Január

Myš — 1 – 24
Lev — 25 – 31

Február

Mačka — 1 – 05
Holub — 06 – 14
Korytnačka — 15 – 21
Panter — 22 – 28

Marec

Opica — 01 – 12
Lev — 13 – 15
Myš — 16 – 23
Mačka — 24 – 31

Advertisements

Apríl

Pes — 01 – 03
Panter — 04 – 14
Myš — 15 – 26
Korytnačka — 27 – 30

Máj

Opica — 01 – 13
Holub — 14 – 21
Lev — 22 – 31

Jún

Myš — 01 – 03
Korytnačka — 04 – 14
Pes — 15 – 20
Opica — 21 – 24
Mačka — 25 – 30

Advertisements

Júl

Myš — 01 – 09
Pes — 10 – 15
Holub — 16 – 26
Mačka — 27 – 31

August

Opica — 01 – 16
Myš — 16 – 25
Korytnačka — 26 – 31

September

Holub — 01 — 14
Mačka — 15 — 27
Per — 28 — 30

Advertisements

Október

Opica — 01 — 15
Korytnačka — 16 — 27
Panter — 28 — 31

November

Lev — 01 — 16
Mačka — 17 — 30

December

Pes — 01 — 16
Opica — 17 — 25
Holub — 26 — 31

Pes. Ste veľmi lojálny a dobrosrdečný človek. Ľudia okolo vás vedia, že vám môžu dôverovať a že sa na vás dá spoľahnúť v každej situácii. Ste absolútne čestný a úprimný, zodpovedný a pracovitý. Ste skromný a jednoduchý človek, ktorý nerád robí druhým problémy. Máte dobrý vkus v obliekaní a rád si dopĺňate šatník novými vecami. Nemáte veľa priateľov, ale tí, ktorých máte, sú spoľahliví a preverení časom.

Advertisements

Myš. V detstve ste boli nezbedné a roztopašné dieťa, ale ani časom ste nestratili nezbedné plamienky v očiach. Práve vďaka tomu ste pre všetkých milý a príťažlivý. Ste veľmi zaujímavý človek. Niet divu, že ľudia vyhľadávajú vašu spoločnosť. Vašou slabinou je zraniteľnosť a precitlivenosť.

Lev. Na rozdiel od svojho ochranného zvieraťa ste veľmi milý a mierumilovný človek. Radšej sa vyhýbate konfliktným situáciám, nerád dlho sedíte na jednom mieste. Ste rodený vodca, ale viete byť aj taktickým a požadovačným. Ste rád stredobodom pozornosti, rád prijímate komplimenty a rovnako veľkoryso ich skladáte iným.

Mačka. Ste neuveriteľne šarmantná a príťažlivá osoba. Aj keď môžete mať nevýrazný vzhľad, vyžarujete zvláštne kúzlo, ktoré k vám priťahuje ľudí. Niekedy ste trochu plachý a tajnostkársky, ale dokážete vtipne odpovedať a žartovať. Ľudia sa vo vašej spoločnosti cítia veľmi slobodne a uvoľnene, ale niekedy potrebujete byť potichu a sám. Priateľov si vyberáte veľmi starostlivo.

Korytnačka. Ste veľmi morálne založený človek. Najviac zo všetkého si ceníte pokoj, mier a pohodlie. Nedokážete sa dlho hnevať, a to k vám priťahuje ľudí. Nikdy neohovárate, nemáte sklony k sebectvu. Patríte k tým jedinečným ľuďom, ktorí vedia dávať bez toho, aby niečo za to očakávali.

Holub. Ste optimista. Bez ohľadu na okolie zostávate verní sami sebe. Ste priateľský, starostlivý a spoločenský človek. Nemáte rád pokrytectvo, takže dvojtvárnych ľudí identifikujete na prvý pohľad a snažíte sa od nich držať ďalej. V práci ste veľmi systematický a dôkladný. Neporiadok a zhon vám nedokážu zahltiť hlavu, na rozdiel od citov. Dobre viete, aký ste, pretože bývate často zamilovaný.

Advertisements

Panter. Ste záhadný človek. Aj keď ste extrovert a žijete večierkami, sotva vás ľudia z vášho okolia poznajú dostatočne hlboko. Ste typ človeka, o ktorom sa hovorí, že má vlastnú hlavu. Nedá sa s vami manipulovať a veľmi ťažko vás niečo rozhodí. Je ale pravda, že niekedy sa dokážete bez príčiny vytočiť. Vaším mínusom je, že ste trochu lakomý a nevadí vám občas si poklebetiť. Ale buďme úprimní, kto taký nie je?

Opica. Ste veľmi energický a netrpezlivý človek. Neznášate pomalosť a nečinnosť a vždy chcete všetko čo najrýchlejšie urobiť. Dá sa s vami dobre porozprávať a radi ste stredobodom pozornosti. Vaša povesť je pre vás veľmi dôležitá, preto sa snažíte každému vyhovieť a všemožne sa vyhnúť provokáciám. Pomáha vám v tom vaša dobre vyvinutá intuícia. Váš podnikateľský duch výrazne zvyšuje vaše šance na zbohatnutie v strednom veku.