Zákon príťažlivosti: 3 najdôležitejšie „nikdy“


Náš život je podriadený hlavnému zákonu vesmíru – zákonu príťažlivosti. Je jednoduchý a logický – človek priťahuje na seba to, na čo myslí.

Nedá sa túžiť po šťastí a súčasne si myslieť: „Život sa mi nevydaril, nemám ani peniaze, ani zdravie, ani lásku… „. Vesmír reaguje na podobné výroky s úslužnosťou džina zo zázračnej lampy. „Nuž čo, povie si, ako rozkážeš. Naozaj nič z toho nemáš. A ani nebudeš mať“. Negatívne posolstvo sa vracia dvakrát zosilnené. Tento článok je práve o tom, čo nesmieme robiť. Nikdy.

Šťastní ľudia si priťahujú lásku iných

Všetci ľudia, udalosti, veci v našom živote nie sú náhodné. Sami sa nimi obklopujeme či chceme alebo nechceme. Pripravenosť milovať a byť milovaným sa musí zrodiť v našej duši, musí zaplniť všetky kútiky vášho vedomia. Pamätajte si: Nikto nemôže nič urobiť za vás. My a iba my si vytvárame vlastnú realitu. Šťastní ľudia sa tešia aj z maličkostí.

3 hlavné „nikdy“

1. Nikdy nechovajte v duši staré krivdy, zvlášť ak sa týkajú bývalých milovaných osôb. Krivdy na úrovni podvedomia blokujú možnosť pozitívnych zmien v živote.

2. Nikdy si nehovorte: Nič sa mi nepodarí. Viera v úspech je hlavnou zárukou samotného úspechu.

3. Nikdy si nezamieňajte hľadanie lásky so samoúčelnosťou. Skutočný cit prichádza prirodzene a harmonicky.

Advertisements

Šťastní ľudia žijú dlhšie a sú menej chorí

„Všetky choroby sú z nervov“. Naše fyzické zdravie je zrkadlovým odrazom psychického zdravia. Negatívne emócie narúšajú naše telo na bunkovej úrovni a iniciujú nevyliečiteľné choroby.

Lekárov, ktorí boli vo vojskách Alexandra Macedónskeho, veľmi prekvapila zvláštna skutočnosť, že vojaci porazenej armády umierali na také zranenia, z ktorých sa vojaci víťaznej armády vyliečili veľmi rýchlo. Oveľa neskôr lekár Napoleóna Bonaparta vyslovil takúto myšlienku: „Rany víťazov sa hoja rýchlejšie“. Inými slovami, úspech každej liečby závisí od túžby žiť. V našom tele je všetko od prvopočiatku naplánované tak, že je schopné sa samo vyliečiť.

Hlavnou podmienkou sú správne myšlienky a sila ducha.

3 hlavné „nikdy“

1. Nikdy sa nasťažujte na choroby a ak, tak len lekárovi. Človek, ktorý sa stále ponosuje na neduhy, podrobne o nich rozpráva ľuďom v svojom okolí, si tak nevedomky podkopáva svoje vlastné zdravie.

2. Nikdy si sami neurčujte diagnózu. Keď hovoríte: Určite mám nejakú chorobu, tak si ju naprogramujete a čoskoro sa vaše obavy naplnia.

3. Nikdy nevstupujte do sporu s agresívne naladenými ľuďmi. Nepridávajte sa k hnutiam proti čomukoľvek. Negatívne posolstvo rozkladá váš organizmus. Zdravie sa odvíja od vnútorného pokoja a pozitívneho postoja k životu.

Advertisements

Peniaze neprinášajú šťastie, ale šťastie prináša peniaze.

Nemáme ani tušenia, ako veľmi sa mýlime, keď hovoríme: „Keby som tak mal peniaze , bol by som skutočne šťastný“. Zákon príťažlivosti funguje presne opačne: bohatstvo, úspech a iné dobré veci prichádzajú k človeku práve vtedy, keď je skutočne šťastný. Inak povedané, pocit šťastia dokáže urobiť človeka produktívnejším, energickejším, sebavedomejším, a to priamo ovplyvňuje rast materiálnych statkov.

3 hlavné „nikdy“

1. Nikdy nehovorte „nikdy“. Navždy zo svojho života vylúčte vety: „Nikdy sa neoslobodím od dlhov“. „Nikdy si nenájdem dobrú prácu.“ a podobne. Tieto vety pôsobia ako prísny zákaz na bohatstvo a blahobyt.

2. Nikdy si neodkladajte peniaze „na horšie časy“, lebo inak riskujete, že sa ich čoskoro dočkáte. Radšej hovorte: „Na príjemné prekvapenia“.

3. Nikdy si nevyčítajte neplánované výdavky a spontánne nákupy. Veď to sú dávky pozitívnych emócií, bez ktorých by proces zarábania peňazí strácal zmysel. V slovanskej kultúre nie je zaužívané a ani vhodné prejavovať navonok šťastie či radosť, keď sa iným nedarí. Aj v časoch socializmu nás učili, že sa šťastie rodí v úpornom boji, že si ho môžeme zaslúžiť iba ťažkou prácou.

Tak či onak, „čas boja za šťastie“ je už minulosťou, ale stereotypy zostávajú.