Na tomto svete sa narodíme sedemkrát. Koľkokrát ste sa narodili vy?


Veríte v posmrtný život? Veríte v osud, ktorý má každý človek? Že prichádzame na tento svet z nejakého dôvodu? Potom sa musíte dozvedieť viac o úlohách, ktoré pripravil pre nás život v každej z našich reinkarnácií, tvrdí Meaww.

Ezoterici tvrdia, že duša každého z nás prechádza siedmimi znovuzrodeniami a v každom z nich plníme určitú úlohu. Tak sa na to pozrime.

Prečítajte si a zistite, ktorý zo svojich siedmich životov žijete práve teraz:

1. Nemluvňa.

Predpokladá sa, že je to vaše prvé zrodenie. Vaša duša vidí svet po prvýkrát. Všetko sa vám zdá nové a neprebádané.

Ľudia v tomto štádiu zrodenia ešte nenašli sami seba a svoj osud.

Každé ich úsilie zlyháva, ich plány sa nerealizujú.

Ste ako malé dieťa, ktorému okolitý svet prináša výzvy počas prvých dní vášho života. Toto štádium je veľmi ťažké prežiť. Ak máte pocit, že sa nikam neposúvate, že sa vám nedarí, možno sa nachádzate v tomto „zárodkovom“ stave.

Netreba sa však vzdávať. Je to vhodný čas na to, aby ste sa bližšie oboznámili so svetom, začali mu rozumieť a pripravili sa na ďalšiu etapu.

Advertisements

2. Žiak

Druhýkrát sa narodíme ako žiaci. Duša sa teraz už nebojí sveta, navyše sa naučila rozumieť mu. Preto má zmysel stráviť tento život tým, že sa snažíte niečo naučiť: napríklad porozumieť ľuďom, ich pocitom, ale aj sebe samým.

Vaša duša sa v tejto reinkarnácii učí niečo nové, získava skúsenosti.

Mali by ste svoj čas venovať hľadaniu odpovedí na otázky, ako napríklad: čo riadi ľudí, čo ich núti konať, ako s nimi čo najlepšie vychádzať. Dozviete sa veľa zaujímavých vecí nielen o druhých, ale aj o sebe.

Pripravte sa na to, že niektoré otázky vás budú mimoriadne znepokojovať. V tejto fáze sa nesnažte dosiahnuť slávu a úspech, váš život by ste mali zasvätiť učeniu a príprave na ďalšiu etapu.

3. Bádateľ.

Toto je váš tretí život alebo druhé znovuzrodenie. Teraz, keď vaša duša už vie, čo môže od života očakávať a čo potrebuje prebádať, je čas venovať sa skúmaniu okolitého sveta.

Nadchýnajú vás nové nápady, nové myšlienky, nové miesta a všeličo iné.

Máte veľkú túžbu objavovať nové miesta? Ste si istí, že na svete je veľa vecí, ktoré nepoznáte, ktoré potrebujete vidieť a zažiť? Potom možno žijete svoj tretí život. Vaša duša hľadá jedinečné skúsenosti, situácie, v ktorých môže uplatniť vedomosti získané v minulom živote.

Tento život je pozoruhodný tým, že vás premáha detská zvedavosť, ale keď sa vydávate na cestu za novými zážitkami, už máte hotový plán, ktorým sa riadite.

Advertisements

4. Milenec.

V tomto živote stretnete svoju lásku. Vaša duša toho veľa zažila a videla, teraz hľadá pravú lásku. Samozrejme, ani v ďalších životoch nebudete bez partnera, ale skutočná láska (v našom ponímaní) príde až v tomto živote.

Už ste prišli na to, kto ste, ďalším krokom je nájsť toho pravého.

Ste spokojní so svojím životom, ale niečo vám chýba? Je láska to jediné, čo vás môže urobiť šťastnými? Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, pravdepodobne žijete svoj štvrtý život.

Nájsť pravú lásku si vyžaduje čas a veľa úsilia, ale keď ju nájdete, zostane s vami navždy. Váš partner sa zrejme tiež narodil po štvrtýkrát a stretnutie s vami je pre neho odmenou za skúsenosti a vedomosti získané v predchádzajúcich životoch.

5. Úspešný človek.

Piaty život alebo štvrté znovuzrodenie je čas na zbieranie „plodov“. Všetko, čo ste sa naučili, zažili a našli, využijete na dosiahnutie úspechu. Vaša duša je pripravená a zameraná na prekonávanie ťažkostí.

Všetko, čo vás život naučil, sa vám zíde na tejto ceste.

Máte pocit, že ste len krôčik od úspechu? Ste presvedčení, že sa vám dostane uznania, ktoré si zaslúžite? Máte pocit, že je to len otázka času?

Potom určite žijete svoj piaty život. Nebojte sa, ak ste ešte nedosiahli vytúžený úspech. Všetko má svoj čas. Určite sa dostaví.

Advertisements

6. Darca.

V predchádzajúcich životoch ste sa veľa naučili a získali veľa skúseností. Je čas splatiť životu dlhy. Rozmýšľate o pomoci iným (tým, ktorí ešte nedosiahli vašu úroveň). Chcete ľuďom ukázať, ktorým smerom sa majú uberať a ako to majú robiť.

Nezištnosť je tou hlavnou vlastnosťou, ktorú v sebe musíte počas tohto života pestovať.

Horíte túžbu urobiť niečo pre iných? Snažíte sa čo najviac pomáhať každému, kto o to požiada? Kladiete na prvé miesto potreby tých, ktorí potrebujú starostlivosť a opateru? Potom určite žijete svoj šiesty život.

Vaša duša je pripravená podeliť sa o to, čo získala v minulých životoch. V tejto fáze budete učiť ostatných, pomáhať im, odovzdávať im svoju energiu a vedomosti. Odmenou vám bude pocit hlbokého uspokojenia a šťastia.

7. Transcendentálny človek.

Toto je váš siedmy a posledný život. Vynesie vás do nedosiahnuteľnej výšky. Všetky životné ťažkosti, problémy a svetské starosti sa vám budú zdať bezvýznamné.

Celý život budete hľadať niečo dôležitejšie ako bohatstvo, úspech a šťastie.

Chcete sa zrieknuť svetského života? Prekonať hranice života obyčajného priemerného človeka? Máte pocit, že máte dôležitejšie poslanie a cieľ?

Potom žijete svoj siedmy život. Spaľuje vás túžba po pravom poznaní a práve táto túžba vás núti utiahnuť sa do ústrania a utiecť od hektického a hlučného sveta. Pripravujete sa na cestu do transcendentného sveta, aby ste sa znovu spojili s vesmírom.