Moja babička mi vravievala, že zatvárací špendlík pomáha prilákať šťastie a blahobyt


Od dávnych čias je zatvárací špendlík považovaný za špeciálny doplnok. Naše babičky k nemu mali zvláštny vzťah. Predpokladá sa, že špendlík je silným amuletom proti akémukoľvek negatívnemu vplyvu.

Naše energetické pole môže byť veľmi zraniteľné, a preto môžu závistlivci a neprajníci využiť túto slabosť a uškodiť nám.

Niektorí ľudia sa dokonca uchyľujú k magickým rituálom a všelijakému bosoráctvu. Aj keď neveríte v takéto veci, aj tak sa môžete stať obeťou energetických útokov.

Je pravdou, že ten, kto k vám vysiela zlo, jedného dňa zaplatí za svoje činy, ale predtým vám môže spôsobiť veľa nepríjemností.

Ak sa chcete ochrániť, použite zatvárací špendlík. Moja babička hovorievala, že je to účinný a starodávny amulet, ktorý pritiahne na seba všetku negatívnu energiu namierenú proti vám a vyskratuje ju v sebe. Negatívne nebude môcť vyjsť na povrch a uškodiť majiteľovi takéhoto amuletu.

Advertisements

Zelené korálky chránia deti a nastávajúce matky, žlté zasa chránia blízkeho človeka, červené chránia pred urieknutím v láske a modré chránia rodinu.

Zatvárací špendlík, ktorý je vaším amuletom, nesmiete nikomu darovať a vždy ho majte pripnutý na oblečení. V noci si ho dávajte pod vankúš. Zatvárací špendlík si môžete pripnúť vnútra alebo zvonka na odeve. Pomocou koráliek alebo perličiek si môžete zo zatváracieho špendlíka vyrobiť žiarivú brošňu. Aj to bude účinný amulet.

Ak sa zatvárací špendlík ohne alebo sa sám odopne, znamená to, že na vás energeticky pôsobili. Takého špendlíka sa treba okamžite zbaviť, aj keby bol zo vzácneho kovu. Zakopte ho do zeme čo najďalej od svojho domu.

A vy veríte v silu amuletov?