Fyzikou je dokázané, že vaše myšlienky formujú osud


Vedci skúmajúci kvantový svet hovoria: celý svet – to je energia. Veľa ľudí hovorí: to je sebaklam radovať sa porážkam a ďakovať za katastrofy. To je blbosť. A oni majú pravdu. Ale ich pravda prináša im šťastie?

Väčšina ľudí na smolu reagujú štandardne: podráždením, agresiou a negatívne. Človek začína bojovať proti situácii cítiac v sebe odpor. To je omyl: veriť, že pomocou podráždenia je možné zlepšiť situáciu.

Čo je cieľom negativizmu? Žiadny cieľ on nemá. Naopak, podráždenie a agresia vytvárajú ešte viac negativizmu.

Vedci skúmajúci kvantový svet hovoria: celý svet – to je energia. Všetky častice sú súčasne všade. Toto sa nazýva kvantová neurčitosť. Je to paradox. Pokiaľ niet žiadneho pozorovateľa — človeka — svet neexistuje. Ale to je vedecký fakt.

Všetky elementárne častice menia svoj stav kvôli jednoduchému ich pozorovaniu. Totiž, očakávania človeka vždy ovplyvňujú výsledok experimentu. Každý človek má pravdu na 100%. Vy vždy najprv veríte v niečo, a potom nachádzate potvrdenie svojich názorov.

Advertisements

Napríklad, vy veríte, že peňazí nie je dosť. A toto je pravda. Ony vám neustále chýbajú. Alebo v tomto meste nie je možné nájsť dobrú prácu. A vy opäť máte pravdu. Ale vedľa s vami cez ulicu žijú ľudia, ktorí majú dosť peňazí na všetko. A oni majú dobrú prácu. Prečo? Oni mali šťastie? Nie.

Zákon kvantovej fyziky: Ste vždy! Vždy! Bez výnimiek dostávate ten výsledok, ktorý očakávate!

Ak nesúhlasíte s mojím názorom, máte pravdu na 100%. Ale váš názor prináša vám pokoj, jasnosť, radosť? Pomáha on ľahko stretávať všetky prekážky a hravým spôsobom ich prekonať? Ak odpoveď je áno, s radosťou sa poučím u vás. To je úprimne.

Osobné skúsenosti

Kedy som si poškodil ruku, bol som zúfalý. Lekári mi povedali, že je to invalidita. A som uveril. A potom som prečítal o ľuďoch, ktorí sa zotavili zo stavu „plnky“ po hrozných traumách. A som uveril, že to je možné. Výsledok: teraz moja ruka je absolútne zdravá.

15 rokov som veril, že chudoba – to je rozsudok. Pracoval som veľa a všetko márne. A potom som uveril, že môžem ľahko dosiahnuť finančnú slobodu, a všetko dopadlo. Veril som, že je treba bojovať so životom, a môj svet bol nebezpečný, zákerný a krutý. Teraz verím: som vždy chránený. Všetko je pre moje šťastie. Môj svet sa stará o mňa. A preto všetkému hovorím „Hurá!!!“

Advertisements

Každý okamih si robíme výber. Každú sekundu vytvárame vlastnú realitu.
Vždy, kedy sa s vami deje niečo, čo nechcete, máte výber. dostávate sa na kvantovú križovatku. A ak ste sa rozhnevali, odbočili ste nesprávne. Odbočili ste do zlého sveta.

Ak sa Vám tam páči, všetko je dobré. Ak nie, povedzte si: „Hurá!!!“ Všetko je dobré. A vitajte v realite! Realita je vždy dobrá a neutrálna. Len vaše myšlienky a hodnotenia farbia ju.
Keď sa úprimne radujete akejkoľvek skúsenosti, všetky vaše problémy sa riešia sami. Dokonca je akosi neobvykle, chýba vojna. Ak ste ešte nenabojovali, pobojujte. Ale mne osobne sa viac páči mier a pokoj.

Podeľ sa so svojimi skúsenosťami jednoty so životom, som si istý, že budete môcť pomôcť mnohým ľuďom žiť šťastnejšie a jednoduchšie.