Energia ženy


  • Všimli ste si, že muž, ktorý bol kedysi veľmi úspešný, o všetko príde, keď vymení ženu? A naopak? Verili by ste, že beznádejný skrachovaný chlap zrazu pri správnej žene vyletí v spoločenskom rebríčku doslova do nebies?
  • Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo je okolo nás toľko krásnych, inteligentných, ale osamelých žien?
  • Prečo niektoré z nich muži obletujú napriek ich veku a vzhľadu, zatiaľ čo iné zostávajú osamelé?
  • Prečo inteligentnú, dobrú, krásnu a dokonca skvelú gazdinú zrazu chce jej muž vymeniť?
  • Prečo v niektorých rodinách láska pretrvá celé roky a u iných city už dávno vychladli?
  • Položili ste si niekedy otázku, prečo sú niektorí ľudia dlhé roky mladiství a iní rýchlo zostarnú?

Odpoveď na tieto otázky je jednoduchá a zároveň zložitá. Všetko je to o energii. Energia vládne svetu, priťahuje a udržiava oheň.

Žena je životodarnou silou sveta, je tiež zdrojom energie, vďaka ktorej priťahuje mužov ako magnet, priťahuje príležitosti, peniaze, užitočné známosti a čo je najdôležitejšie, dokáže ich všetky aj udržať.

Môže sa vynoriť otázka: „Vôkol nás je toľko energických žien, veľmi úspešných v živote, prečo sú potom mnohé z nich osamelé, nešťastné a často trpia na ženské choroby?

Advertisements

Ide o to, že nehovoríme o obyčajnej energii. Hovoríme o ženskej energii.

Príroda obdarovala ženu možnosťou ovládať nekonečne veľkú silu. V modernej spoločnosti sa však väčšina žien ani nepokúša nadobudnúť ju. Mágovia túto situáciu nazývajú „ženský paradox“ a tvrdia, že takýto stav nie je normálny.

Naši predkovia si uvedomovali zásadné rozdiely medzi mužmi a ženami. Obyvatelia starovekého sveta vyzdvihovali krásu a zázrak týchto rozdielov. Vrodené sily a schopnosti jedinečné pre ženy a mužov boli chápané a využívané pre prosperitu a zdravie. Všetky ženy boli považované za stelesnenie Veľkej Bohyne a všetci muži za stelesnenie Veľkého Boha.

Ženy si po stáročia odovzdávali tajomstvá, ako hromadiť, uchovávať a posilňovať ženskú energiu. Žena, ktorá ovládala tieto tajomstvá a vedela využiť svoju energiu, mala obrovskú moc. Ženy praktizovali rituály, meditovali, oddávali sa hlbokým úvahám a využívali mudry – magické gestá na komunikáciu s bohmi a prírodnými silami.

V Indii existovali posvätné školy, chrámy a tradície, ktoré si vysoko cenili ženy. Tieto školy, ktoré založili ženy pre ženy, boli založené na priamom odovzdávaní vedomostí zo ženy na ženu, z generácie na generáciu. Prostredníctvom posvätných rituálov sa ženy naladili na intenzívne svetlo a energiu duchovných sfér a odovzdávali toto svetlo všetkým bytostiam. Čistili tým svoje telo a myseľ, žili v jednote so ženskou energiou a boli v kontakte so svojou silou.

Advertisements

Okrem toho sa ženy učili vycibriť svoje zmysly do takej miery, že vedeli precítiť jemné telá ľudí, predvídať možné choroby a rozptyľovať negatívne programy. Liečenie je ďalšou výsadou žien, ktorá sa datuje do staroveku.

Vedeli ste, že šamani, ktorí sa v dávnych dobách vydávali na spirituálne cesty, mali vedľa seba ženu? Tá im potom hovorila, kde boli a sprevádzala ich v jemnom svete.

Ženy vedeli veľmi ľahko získať silu zo živlov. Každý živel odovzdal žene svoje danosti. Voda intuíciu, ženskosť a jemnosť, zem múdrosť, oheň vášeň a sexualitu a vzduch bystrosť mysle a jasnovidnosť.

Ale ak má napríklad žena veľa vzduchu a ohňa, ale nedostatok vody, pôjde o ženu, ktorej sa v modernej spoločnosti hovorí „mrcha“. Priťahuje svojou sexualitou, brilantnou mysľou, ale po nejakom čase od nej muž odíde. Jednoducho nezvláda ten tlak. Chýba jej hlboká mäkkosť vody. Predstavme si, že žena má dostatok vody, ale málo vzduchu. Takúto ženu muž ľahko získa, ale keďže v nej nie je ani trochu zdravej prefíkanosti, v konečnom dôsledku si ju nebude vážiť! A ak jej chýba oheň… Hádajte… Jednoducho mužov nepriťahuje!

Žena naplnená ženskou energiou, ktorá je v kontakte so svojou podstatou, si ľahko pritiahne a udrží muža, lásku, peniaze, harmóniu. Takáto žena vynesie svojho muža vlnou svojej energie do výšin úspechu. Takáto žena neočaruje svojím vzhľadom, ale svojou energiou.

Muži po takýchto ženách túžia, potrebujú ich. Podvedome ich vnímajú a sú pripravení položiť im k nohám celý svet za jednu spoločne strávenú noc. Už od prvotných čias podvedome cítia, že jedna noc s takouto ženou im môže zmeniť život.

Advertisements

Najdôležitejšie však je, že žena v intímnych chvíľach napravuje a lieči svetelné pole muža. Práve zdravé svetelné pole umožňuje mužovi efektívne fungovať v tomto svete. Práve túto schopnosť muž podvedome hľadá u ženy. K tomu však musí byť aj svetelné pole ženy silné a zdravé. V dávnych dobách sa ženy pravidelne sťahovali do ústrania, kde meditovali, rozjímali a obnovovali svoje svetelné pole.

Ak je svetelné pole muža poškodené, nemôže si plniť svoje sny, realizovať svoje plány, zarábať peniaze a podávať výkony. Muži sa regenerujú sexom, a preto chcú podvedome ženu, pri ktorej nadobudnú pocit naplnenia. Ak žene chýba energia, ak je jej vlastné svetelné pole narušené, môže byť aj mladá, bohatá a dobre vyzerať. Vo vnútri je prázdna a žiadny muž ju nebude chcieť. Jednoducho v nej neuvidí ani nevycíti ženu.

Ak neviete, ako si obnovovať energiu, strácate ju. Čas, stres alebo práca uberajú ženám energiu a mnohé sú už v tridsiatke alebo štyridsiatke zničené. Muži potom hľadajú nové zdroje a nadväzujú vzťahy s mladšími ženami.

Zdravie ženy, jej šťastie v súkromnom živote a materiálny blahobyt závisia od jej energie a vnútorného nastavenia.