Šikovná odpoveď na otázku: „Čo vám, ženám, okrem peňazí je ešte treba v tomto živote?“


Bohužiaľ, nie veľa predstaviteľov silnej polovice ľudstva sa môžu nazývať mužom. Veľmi často sa stretávajú takíto jednotlivci, ktorí neprejavujú žiadny rešpekt k ľuďom dookola seba a zvysoka sa dívajú na ženy, vraj, čo ony chcú, večne niečo žiadajú…

Ale sa stretlo skvelé dievča, ktoré šikovné a múdro odpovedalo jednému z predstaviteľov silnej polovice a všetkým mu podobným! Super!

„Náhodou som uvidela na Internete otázku jedného chlapa, ktorý hovorí, vraj, čo vám, ženám, okrem blahobytu a intímnych vzťahov je ešte treba v tomto živote?

Môžete ma zahádzať vajcami alebo papučami, ale poviem veľmi úprimne pre seba, čo konkrétne mi chýba.

Môj chlapček, chcem stabilitu. Chcem byť istá v mužovi a v zajtrajšom dni s ním. Potrebujem nie len vedieť, že on ma miluje, potrebujem uvidieť toto v jeho konaní, v jeho plánoch do budúcnosti, kde nemám byť na druhom mieste, chápeš ma!

Musím vedieť, že ak ochoriem — nebude zmätene pobehávať po byte a mávať rukami, a poskytne mi pomoc. Potrebujem si byť istá, že ak ide z domu, nejde k nejakej fľandre, ako to robia mnohí muži.

Chcem od neho konkrétne skutky, netreba ma balamuť, nebudem čakať, kým dospeje, pokiaľ prekoná ďalšiu krízu, splatí pôžičku, alebo aké ešte existujú rôzne dôvody, aby nešiel do takého veľmi strašného pre neho miesta ako Matričný úrad.

Naozaj nechcem neustále vysvetľovať našim deťom, že ich otec je veľmi nerozhodný a nesmelý. Že on znova má ďalšiu depresiu a preto ho tak zriedkavo vidíme. Nechcem rozprávať deťom, že teraz, v tomto okamihu, otec lieči svoju stálu depresiu pivkom alebo vodkou so svojimi kamošmi v garáži alebo ešte niekde.

Mne sa vôbec nechce pozrieť späť a uvedomiť si, že toľko času bolo utratené naprázdno. Vôbec nepotrebujem uznanie a schválenie jeho priateľov spolu s jeho mamou a psom atď. Potrebujem len aby on bol skutočným mužom, a nie handrou, a vec tu nie je v blahobyte, peniazoch a intímnosti.

Ak sa strachuješ a nemôžeš prevziať zodpovednosť, tak hoci máš 25 cm, i keď máš obrovský majetok – dokonca ani nepozriem v tvojom smere. Potrebujem muža a nie peňaženku so centimetrami“.