Charakter dievčiny úzko súvisí s mesiacom jej narodenia. Platí to na 100%!


Január

Januárové dievčatá sú neuveriteľne ambiciózne, no zároveň rozvážne ba dokonca konzervatívne. Môžu byť veľmi kritické a nerady hovoria o svojich pocitoch. Pripúšťajú si k sebe len ľudí, ktorí sú na rovnakej intelektuálnej úrovni ako ony a zdieľajú podobné názory.

Február

Ženy narodené vo februári sú prirodzene romantické a pri riešení problémov s nimi sa musíte zásobiť veľkou dávkou trpezlivosti. Nie každý im rozumie kvôli neustálym zmenám nálady. Od prírody majú dar, ktorý spočíva v ich abstraktnom uvažovaní. Na záver jedna dobrá rada: ak ich zradíte, už ich neuvidíte!

Marec

Marcové slečny sú šarmantné a charizmatické. Sú to verné a oddané typy, ktoré sa len tak ľahko nezamilujú. Budú očarujúce a milé, pokiaľ ich ničím neznepokojíte. Vo všeobecnosti platí, že život po boku človeka, ktorý sa narodil v marci, je skutočným potešením.

Advertisements

Apríl

V apríli sa spravidla rodia dievčatá, ktoré dokážu ľahko nadviazať vzťahy s takmer akoukoľvek osobou a sú obdarené kvalitami diplomata. Je pravda, že väčšina z nich doslova žiari ale ak ste podkopali ich dôveru, odporúča sa rýchlo zmiznúť.

V tom istom čase vás aprílové dievča môže urobiť najšťastnejším človekom na zemeguli. Svoju dušu odhalia len tým, ktorí si získajú ich dôveru.

Máj

Máj je mesiacom žien. Ich charakter ovplyvňuje stálosť a dodržiavanie zásad. Sú veľmi atraktívne, čo je mimochodom prudko nebezpečné pre každého muža, ktorý sa poľahky môže nešťastne zamilovať. Preto, ak ste sa niekedy stretli s májovou dievčinou, nikdy na to nezabudnete. Ani sa o to nesnažte.

Jún

Zvedavé, spoločenské a kreatívne, tú sú tri hlavné charakteristiky júnových mladých dám. Ich najväčší problém je, že najskôr hovoria a potom si myslia. Ale má to aj pozitívne stránky, pravdu povedia priamo do očí a nie poza chrbát.

Muži by mali byť ostražití, lebo sa môžu ľahko stať hračkou v ich malých rukách.

Advertisements

Júl

Dievčatá, ktoré sa narodili v polovici leta, sú čestné, krásne, tajomné a veľmi múdre. Nevyvolávajú konflikty a sú veľmi úprimné voči všetkým. Ale ak ich čo i len raz oklamete, stratíte ich navždy. Pamätajte si to.

August

Tie ženy, ktoré sa narodili v auguste, majú v sebe úžasnú kombináciu egoizmu a veľkého láskavého srdca. Hádať sa s nimi vôbec nevypláca pretože skôr či neskôr, vyhrajú.

Augustové ženy sú obdarené výnimočným zmyslom pre humor, ale neznášajú keď si robia žartíky na ich účet. Ak ste si z nich predsa len vystrelili, nikdy neviete, odkiaľ príde odplata. Vždy chcú byť stredobodom pozornosti a takmer nikdy netrpia nedostatkom záujmu zo strany opačného pohlavia. V ich prítomnosti muži doslova strácajú hlavu.

September

Toto je mesiac disciplinovaných, milých a krásnych žien. Zradcom nikdy neodpúšťajú. A ak im ublížite, budú sa vám snažiť pomstiť. A priestor si nájdu.

Preferujú dlhodobé vzťahy, nikdy nie známosti na jednu noc. Zároveň majú vysoké požiadavky na partnera. Zaslúži si ich len ten najlepší jedinec.

Advertisements

Október

Októbrové dievčatá majú silný charakter, disponujú veľkou inteligenciou ale na verejnosti pôsobia uzavreto. Títo ľudia neotvárajú svoje duše každému, pretože sú nedôverčivé. Ostatné ženy často októbrovým kráskam závidia a preto ich nemajú v láske.

November

Sú to ženy, ktoré sú o krok vpred pred ostatnými a ľahko rozpoznávajú klamstvá. Nezahrávajte sa s nimi – bola by to hra s ohňom. Všetko, čo potrebujete vedieť o týchto dievčatách je, že by ste sa nikdy nemali pýtať na ich názor, ak nie ste pripravení počuť pravdu.

December

V decembri sa rodia netrpezlivé ale šťastné dámy. Ako sa hovorí, vždy nájdu spôsob, ako sa dostať z vody tak aby zostali suché. Vedia, ako treba druhých povzbudiť a sú obdarené otvoreným srdcom. Ony samé bývajú často zranené životom, ale zrejme majú v nebi protekciu, pretože nakoniec dostanú to, čo chcú.