Ako priťahovať pozitívne udalosti: 7 pravidiel


Každý chce byť magnetom, ktorý k sebe priťahuje príjemné udalosti, ale každý z nás už je magnet a priťahuje si k sebe to, čo sa samé naňho lepí.

Ženy sa zamýšľajú nad svojím „zlým magnetizmom“, keď sa zaplietli s „nesprávnym mužom“ a mužom prichádzajú na um myšlienky, že „niečo nie je v poriadku“, keď sa im nedarí zarobiť peniaze. Chorý človek sa zase pri utrpení modlí: „Bože, čím som si to zaslúžil?!“

Takže všetci niečo priťahujeme. Ale aby sme nepriťahovali len negatívne veci, musíme poznať niekoľko pravidiel:

1. Udalosti nepriťahujeme svojimi myšlienkami, ale emóciami, ktoré vyžarujeme do sveta.

Napríklad, keď vyžarujeme radosť, priťahujeme ňou ľudí, ktorí ju podvedome vnímajú ako prebytok energie. Keď prežívame akúkoľvek formu núdze (nedostatok peňazí, osamelosť, chorobu), vysielame tak iným ľuďom, že si chceme od nich načerpať energiu, a preto sa od nás podvedome budú dištancovať, aby sme im ju neodčerpali.

2. Udalosti, ktoré sú odpoveďou na naše emócie, neprídu okamžite, ale s oneskorením.

Medzi našou predstavou a jej realizáciou je časový odstup 40 dní. To, čo sa nám teraz deje, je to, čo sme zasiali (cítili) pred 40 dňami. Často preto nevidíme súvislosť medzi príčinou a následkom. Ale napriek tomu je tu súvislosť. Je dôležité si uvedomiť, že čo sa zaseje, to aj vyklíči. Z toho vyplýva tretie pravidlo.

3. Aby sme boli pozitívne naladení a vyžarovali dobrú energiu, musíme preprogramovať svoju minulosť.

Navyše dávnejšia minulosť ovplyvňuje udalosti, ktoré budú nasledovať. Napríklad negatívne zážitky zo školských rokov sú naprogramované emóciami, ktoré sme prežívali v dojčenskom veku. A dojča je formované emóciami svojich rodičov.

Preprogramovanie minulosti mení nervové spojenia v mozgu a hormonálny základ človeka.

4. Medzi pocitmi a realizáciou želanej udalosti by nemala byť žiadna pauza v podobe očakávania.

Očakávanie je tiež emocionálny stav, ktorý znamená v latentnej podobe utrpenie. Čakanie znamená, že človek je v danej chvíli nešťastný. A práve vtedy zasieva semienka utrpenia, ktoré vyklíčia o 40 dní. Preto sa hovorí, že čakanie na výsledok ničí výsledok. V takomto prípade treba odhaliť pravú príčinu skrytú v minulosti.

5. Zbaviť sa očakávaní a užívať si prítomný okamih je hlavnou schopnosťou ľudí s víťazným životným scenárom.

Zbaviť sa očakávania je možné len vtedy, ak človek nežije v stave „chcem dostať“, ale v stave „chcem dať“. Ten, kto dáva, určite dostane.

6. Dávanie musí byť primerané.

Človek by nemal dávať niečo, o čo nie je požiadaný, ani by to nemal dávať nasilu. Ten, kto chce dávať, by mal najprv zistiť, čo ten druhý potrebuje a až to mu potom by mal dotyčnému pomáhať, aby samostatne dosiahol svoje ciele.

Úcta k ceste druhého, aj napriek jeho ťažkostiam, vracia úctu tomu, kto ju preukazuje.

7. Keď trávime čas dávaním, nezostáva nám čas na očakávania a trápenie. Po 40 dňoch sa to, čo dávame, začne vracať a posilní správne zvolenú cestu magnetickej osobnosti.