4 neočakávané veci, ktoré muži na ženách ukradomky hodnotia


Muži napriek všeobecnému názoru, že muži nevenujú pozornosť maličkostiam a všímajú si len to, čo je na povrchu, niekedy kladú dôraz na také veci, nad ktorými niekedy nnezamýšľajú ani samotné ženy.

Tu je niekoľko detailov, ktoré podľa odborníkov aj samotných mužov najčastejšie všímajú a ktoré málokedy uniknú ich pohľadu.

Akú farbu oblečenia žena uprednostňuje

Farby rôznym spôsobom ovplyvňujú náladu, emócie, psychiku, chuť do jedla a pod. Červená symbolizuje silu, energiu a vášeň; čierna uhladenosť, spoľahlivosť a tajomnosť; ružová teplo, ženskosť a nehu.

Výberom farby oblečenia na večeru s manželom alebo na rande s partnerom žena vedome alebo podvedome vysiela signály, akú má v ten večer náladu, a to neunikne pozornosti jej spoločníka.

Advertisements

Aký si vyberie nápoj

Biele víno k morským plodom, gin s tonikom s priateľmi, červené víno pri strese. Preferencie v nápojoch, ale aj preferencie v jedle či oblečení vypovedajú o človeku veľa.

Niektorí muži si to všímajú preto, aby vedeli, čo objednať nabudúce, iní preto, aby zistili, akú má ich vyvolená náladu.

Čo si oblečie, aby urobila dojem

Mužom sú ukradnuté značky, najnovšie módne trendy či drahé veci, ale bez povšimnutia určite neostane sexepíl, zmysel pre štýl a oblečenie, ktoré je vhodne prispôsobené situácii a miestu.

Podľa oblečenia si robia závery o vzťahu ženy k dotyčnému mužovi. Ak príde na stretnutie v luxusných šatách a s bezchybným účesom, má o vás veľký záujem. Ak sa neunúvala a prišla do reštaurácie len v džínsoch a svetri, treba sa mať na pozore.

Advertisements

Koľko mäsa zje

Dievčatá si na stretnutiach najčastejšie objednávajú ľahké šaláty. Samy priznávajú, že sa boja, aby nevyzerali pred svojím vyvoleným ako jedáčky a chcú sa predstaviť v čo najlepšom svetle: „Som štíhla a zdravá“.

V skutočnosti to však často vyvoláva opačný psychologický efekt.

Žena, ktorá skromne chrúme zeleninu, pôsobí upnuto, neisto, a preto aj menej príťažlivo, na rozdiel od tej, ktorá si objedná steak alebo to isté, čo jej partner. Táto žena pôsobí na muža uvoľnene a ako žena, ktorá pozná svoju hodnotu.

Nemusíte sa dusiť šalátovými listami, ak na ne nemáte chuť. Radšej si objednajte rybu alebo kurací steak.