Tri šikovné triky pri umývaní hlavy, vďaka ktorým budú vaše vlasy lesklé a zdravé


Poradí vám len správny odborník na vlasy. Tieto triky môže vyskúšať každá žena a bude sa tešiť z úžasných výsledkov ako z reklamy na šampón!

Skúšam tieto triky už mesiac a moje vlasy sú proste nádherné. Ďakujem vám veľmi pekne! Budem všetkým odporúčať, aby to vyskúšali.

Takže, čo môže byť jednoduchšie ako obyčajné umývanie vlasov? Je to naozaj tak!

Stačí dodržať tieto tri jednoduché pravidlá.

Prvé pravidlo. Je rozšírený názor, že nádherný lesk vlasov dosiahneme, ak ich pred umytím ošetríme kondicionérom a až potom použijeme šampón. Som si istá, že mnohé ženy sa už presvedčili, že to nefunguje. Funguje, ale nie je to ono… Často sa stáva, že sme niekde niečo začuli a pokladáme to za bernú mincu.

Advertisements

Pred umývaním si vlasy prečešte, naneste trochu detského mastného krému (výborný je aj krém Nivea) a počkajte 2-5 minút. Umyte vlasy šampónom a budú sa nádherne lesknúť.

Druhé pravidlo. Nikdy, počujete, nikdy si nenanášajte šampón priamo na pokožku hlavy. Najprv ho v ruke napeňte a potom penu naneste na vlasy. Dobrý šampón ľahko odstráni všetku prebytočnú mastnotu z hlavy a nepoškodí ochrannú vrstvu.

Tretie pravidlo. Po umytí votrite do končekov vlasov vitamín AEvit. Jedna kapsula by mala stačiť na celú hlavu. Ochránite tak končeky vlasov pred zbytočným poškodením.

Vlasy si nešúchajte uterákom, sušte si ich jemne a opatrne, aby ste si svoju ozdobu hlavy nepoškodili.