Chcete vyzerať na milión? Predstavujeme vám 6 štýlových účesov


Vždy vyzerať štýlovo a elegantne je snom každej ženy v akomkoľvek veku. Ponúkame vám ukážky najmodernejších účesov, ktoré nie sú náročné na čas ani výdavky. Konečne môžete zabudnúť na klasické dlhé vrkoče. Na vrchole popularity sú krátke, objemné účesy, ktoré sa ľahko upravujú a nosia.

Toto sú najmodernejšie účesy tejto sezóny:

1. Strih kare

Je to asi jediný strih, ktorý nikdy nevyjde z módy. Hodí sa ku každému tvaru tváre. A asymetrický variant bude vyzerať obzvlášť štýlovo.

2. Bob

Módny strih bob vyzerá skvele ako na majiteľkách rovných vlasov, tak aj na tých, ktorým príroda nadelila vlnité kadere. Tento typ strihu mimoriadne svedčí dievčatám s dlhým krkom. Možné sú rôzne variácie dĺžky: teraz sú v móde ako krátke, tak aj predĺžené boby. Aktuálny strih odporúčame doplniť šikmou ofinou.

3. Bob-kare

Tento strih si najčastejšie volia nezávislé a sebavedomé ženy. Pre bob-kare je typický odhalený zátylok, prednú časť hlavy lemujú dlhé pramene. Okraje vlasov nemusia byť rovné, práve to dodá vášmu vzhľadu šmrnc. Mimochodom bob-kare je ideálny pre ženy s bacuľatými lícami, lebo šikovne pomáha skryť nadmernú guľatosť tváre.

4. Strih pixie

Ďalším trendom tejto sezóny je štýlový a lakonický strih pixie. Tento štýl obľubujú ženy, ktorým sa páčia krátke vlasy a ktoré rady experimentujú so stylingom. Nedbalý strih vám umožní vyzerať prísne, pracovne alebo bohémsky – všetko závisí od vašej nálady.

5. Postupný strih

V tejto sezóne je mimoriadne obľúbený postupný strih. Je to nenáročný strih, ktorý vyhovuje takmer každému. Nedbalý postupný strih vyzerá skvele na krátkych aj dlhých vlasoch, dodáva im objem a pôsobí trochu vyzývavo. Je to skutočná spása pre jemné vlasy a pre tých, čo sa snažia skryť vrásky súvisiace s vekom za asymetrické pramene.

6. Francúzsky krátky strih

Garson je decentná alternatíva pre dievčatá a ženy, ktoré uprednostňujú krátke vlasy. Univerzálny strih v tomto štýle vyzerá dobre ako na udržiavaných starších ženách, tak aj na mladučkých dievčatách.