Vaša láska je hodná len takého človeka, ktorý je pripravený za vás bojovať s celým svetom!


Milujte človeka, ktorý je pripravený s vami bojovať s celým svetom. Osoba, ktorá vylezie z kože, aby vás videla usmievať sa. Človeka, ktorý všetko zahodí, nabehá stovky kilometrov a obíde všetky prekážky, len aby bol s vami.

Milujte človeka, ktorý vás nikdy neopustí v ťažkých časoch. Muža, ktorý neutečie, len čo uvidí čo i len jednu slzu. Osobu, ktorá bude skutočne s vami v smútku aj v radosti. Milujte človeka, ktorý vás chce milovať a nepovažuje vás len za svoj majetok.

Milujte človeka, ktorý sa nevzdá, aj keď je jeho rodina proti vášmu vzťahu. Osobu, ktora je pripravená ich presvedčiť a ukázať, aká ste úžasná. Milujte človeka, ktorý bude ignorovať všetku kritiku, všetky klebety a všetky odsudzujúce pohľady. Osobu, ktorá je vždy pripravená chrániť vás, nech ste kdekoľvek. Osobu, ktorá vás nikdy nenechá starať sa o vašu spoločnú budúcnosť.

Milujte človeka, ktorý sa nebojí diaľky, nevyhnutných hádok a dokonca ani svojej minulosti. Človeka, ktorý sa nebude cítiť nepríjemne s vašimi priateľmi, ktorý pochopí, že máte príliš veľa práce a ktorý vám nikdy nebude klásť zbytočné otázky, pretože vám bezhranične dôveruje. Milujte človeka, ktorý pokojne zareaguje na akúkoľvek výzvu, pretože si je istý, že to vášmu vzťahu nikdy neprekáža.

Milujte človeka, ktorý je ochotný vynaložiť ďalšie úsilie. Osobu, ktorá nezabudne zablahoželať k narodeninám vašej mame, ktorá vám po náročnom dni v práci prinesie vašu obľubenú zmrzlinu, krorej jedinou túžbou je vždy vidieť váš krásny úsmev.

Milujte osobu, pre ktorú budete vždy prioritou, nie na jeden deň, ale na celý život. Človeka, ktorý zahodí všetko, ak vie, že ho naozaj potrebujete. Osobu, ktorá nikdy nebude vymýšľaťvýhovorky, aby od vás utiekla k vašim priateľom. Muža, ktorý nikdy nebude klásť svoju prácu pred vás, jednoducho preto, že počiatočná iskra je preč. Milujte osobu? ktorej můžete důverovař, ako hovoria „navždy“, pretože viete, že presne to má na mysli!

Milujte človeka, ktorý pred stretnutím s vami neveril v osud. Muža, ktorý nikdy úplne nepochopil, čo je to spriaznená duša, kým sa s vami neporozprával.Milujte človeka, ktorému záleží na vašej mame, ktorý je kamarát s tvojimi príbužnými a ktorý sanikdy nebál stretnúť tvojho otca. Milujte človeka, ktorý sa snaží vašich priateľov, pretože chápe, akí sú pre vás dôležití.

Milujte muža, ktorý sa nikdy nevzdá! Človeka, ktorý chápe, aké silné je spojenie medzi vami a ktorý to nemôže len tak nechať. Milujte človeka, ktorý si chce s vami postaviť dom. Človeka, ktorý s vami vidí spoločnú budúcnosť, dúfa, že si s vami založí rodinu a ktorý sa nevie dočkať, kedy povie „Súhlasím“.

Nezamilujte sa do niekoho, kto neustále pochybuje, či s vami chce budúcnosť. Osobu_ ktorá hovorí, že ste príliš mladá, ktorá s vami chodí pre zábavu a ktorá chce mať pomer.

Milujte človeka, ktorý vás berie výžne a dlhodobo. Osobu, ktorá vašu prítomnosť neberie ako samozrejmosť. Muža, ktorý chápe, aké má šťastie, že vás stretol.

Milujte človeka, ktorý po prvom boji neutečie. Osobu, ktorá videla všetky vaše zlé stránky a stále nachádza nové dôvody, prečo vás môže milovať každý deň. Človeka, ktorý vás dvoch vníma ako tím a nie ako dvoch jednotlivcov.

Človeka, ktorý vie, aký si dôležitý, ktorý sa o vás postará tak, ako to nikto inýedokáže.