Čím viac peňazí miniete na vašu milovanú ženu, tým šťastnejším a bohatším budete


Dôkazom toho sú mnohé starodávne tradície. A prečo je to tak? Pretože žena je bohyňou prosperity, čím šťastnejšie a spokojnejšie sa bude vo vzťahu cítiť, tým úspešnejší a šťastnejší bude jej manžel. Mimochodom žena je zrkadlom svojho muža a teda aj to ako je oblečená, môže o jej manželovi veľa prezradiť..

Milujúci a sčítaný muž nešetrí na darčekoch a komplimentoch pre svoju vzácnu manželku, pretože vie, že ak žena nie je spokojná, je veľmi ťažké dosiahnuť úspech. To je psychologická sila ženy. Ale čím lepšie sa o ňu bude starať, tým krajšie bude kvitnúť, tým silnejšia bude energicky a dobrými myšlienkami o svojom manželovi môže prilákať priaznivé okolnosti, dôležité súvislosti, zdroje, šťastie a úspech …

Ak sa človek nesnaží starať sa o svoju ženu, nemá záujem prevziať zodpovednosť za rodinu, nesnaží sa ju odbremeniť od práce, v živote sa bude mať veľmi ťažko, morálne aj finančne. Ale akonáhle prevezme úlohu jediného živiteľa rodiny a vodcu, začne svoju rodinu a manželku chrániť a doslova ich začne viesť, šťastie mu bude v pätách!

Advertisements

Žena nie je muž. Pre ňu je ťažké uspokojiť sa s malými vecami. Potrebuje pohodlie, potrpí si na krásu, vníma nové dojmy a emócie, a ak jej toto všetko muž dokáže dať, pod slnkom nenájdete šťastnejšiu, milujúcejšiu a vďačnejšiu ženu!

Samozrejme, nesmieme zabúdať na to, že dievčatá, sú naše múzy, inšpirátorky. Nie sú náročné, ale dávajú, nečakajú, ale darujú. Prijímajú, trpia, veria a nekonečne dúfajú v silu a múdrosť svojho vznešeného rytiera!