Dobrý milenec je predovšetkým ten, kto má všetko v poriadku s hlavou a až potom s potenciou


Jedna moja dobrá známa, matka troch detí, sa nečakane zamilovala. Mladí ľudia sa zoznámili na predstavení o sexe, káve a záhradných pozemkoch a hneď medzi nimi preskočila iskra. Vymenili si kontakty a začal sa strhujúci ľúbostný románik. On jej nosil kytice zo vzácnych iskerníkov a písal traktáty o láske.

Kupoval jej čipkované nohavičky a keksíky Kamasutra. Obrázky erotických chrámov Khajuraho a čiernobiele retro pohľadnice s kučeravými dámami s mohutnými prsiami, ktoré ležali na hodvábnych obliečkach. Sľuboval, že bude celé hodiny bozkávať jej ramená a členky, masírovať telo špeciálnym gélom a ukáže jej najjasnejšiu hviezdu v súhvezdí Eridanus.

Po dvoch mesiacoch rafinovaného zvádzania žena podľahla a konečne si určili deň „D“. Muž si prenajal byt a zohnal šampanské s príchuťou okvetných lístkov ruží. Nechýbali pomaranče, mango a mladý čedar. Lenže keď prišlo na to hlavné, bolo to ako u jednobunkových prvokov.

Advertisements

Narýchlo ju pobozkal na pery, dýchol na pupok a hneď išiel na vec. Než sa stihla spamätať, mladík vydal zo seba víťazoslávny výkrik, vyskočil z postele, povrtel chudým zadkom a zmizol v kúpeľni, z kadiaľ vyšiel už v plnej paráde. Poblúznenie bolo odrazu preč.

V prípade druhej dámy to bolo presne naopak. Žena bola dlho rozvedená a bývala so svojím synom, študentom. Už niekoľko rokov jej v práci dvoril šéf, zaujímavý päťdesiatnik, ktorý pripomínal Paula Coelha. Mal úhľadnú briadku a nosil štýlové saká s koženými nášivkami. Šíril okolo seba trpkú vôňu, cvičil jogu a veľa cestoval. Hovoril málo a nikdy neprekročil medze.

Nedávno vo firme oslavovali MDŽ. Šéf daroval zamestnankyniam poukaz do kúpeľov, pohostil ich sladkosťami a nalial im Maderu. Predniesol prípitok a na konci večierka ju pozval k sebe. Ktovie prečo, ale súhlasila.

Advertisements

Domov prišla až nadránom. Vzrušená, roztúžená a šťastná. Celú noc sa milovali a šéf ju točil ako vzácny a starožitný verklík. Dostal ju do stavu, že sa dožadovala ráznejšieho konania a potom prvýkrát v živote kričala a roztrhla na dvoch miestach plachtu.

Takže dobrý milenec je predovšetkým ten, kto má všetko v poriadku s hlavou a až potom s potenciou. Nevstúpi do ženy, kým je chladná, rovnako ako nenastúpi do auta, ktoré stálo celú noc v dvadsaťstupňových mrazoch a nerozbehne sa hneď stovkou. Chápe, že studenou žehličkou sa nedá žehliť a ani káva sa nedá uvariť bez zapnutého sporáka.