,,Ak seba samú nepotrebujete, nikto vás nepotrebuje.“ – 15 krutých právd pre ženy Pre nezadané, hľadajúce lásku


1. Ak nie ste potrebné sebe samej – nechýbate nikomu. Iba tá, ktorá dokáže prijať seba samú taká ako naozaj je, môže žiť plnohodnotný život aj napriek životným útrapám.

2. Neplánujte si štvrté rande ak vám predchádzajúce tri schôdzky boli nepríjemné. Od nepamäti sa človek snaží prezentovať v čo najlepšom svetle, avšak ak už v tomto štádiu vnímate na partnerovi nejaký problém, nič dobré z toho vzťahu neočakávajte.

3. Krásne, úspešné a silné ženy si nemôžu nájsť partnera, nie preto, že majú „latku nastavenú vysoko“, ale preto, že sa jednoducho boja vzťahov.

4. Ak snívate o tom, že sa chcete vydať, prestaňte nad tým premýšľať a siliť to. Ide o rovnaký spotrebiteľský postoj ako keď niekto chce novú bábiku. Zdraví ľudia žijú inak. Sú pripravení ľúbiť. A vďaka svojmu postoju a láske, nájdu milujúceho človeka, ktorý im vyhovuje.

5. Prestaňte sa stýkať so ženatými mužmi. Mäso predávajú v mäsiarstve, rybu zas kúpite v obchode s morskými plodmi. Vážte si svoj čas. Ženatý muž, má už ženu doma, druhú nepotrebuje.

Pre páry

1. Ak snívate o rodine, stretnete správneho muža ba dokonca žijete spolu, ale nič sa nedeje, spýtajte sa, či chce to isté ako vy. Ak muž nie je pripravený na to aby si s vami založil rodinu, nestrácajte s ním čas. Môžete zostať kamarátmi. Ďaleko od seba, samozrejme.

2. Každá a to zdôrazňujem, naozaj každá žena, ktorá roky sedí doma a zaoberá sa iba domácnosťou a deťmi, degraduje. Nezabránite tomu. Muž sa začne nudiť, svoju ženu bude považovať za hlúpu, málo inteligentnú a začne sa obracať k inej, zaujímavejšej žene.

3. Ak je vám s mužom zle, odíďte. Nebojte sa byť sama. Žiaden muž nestojí za to aby vás zlomil alebo aby ste sa popri ňom nemohli venovať svojim záujmom. Takého muža niet, verte mi.

4. Vo vzťahoch existuje jednoduché pravidlo – vy ste vy a on je on. Buď ste spolu šťastný alebo sa navzájom trápite. Rýchlo sa rozhodnite, nečakajte kým prídu tri deti a hypotéka.

5. Duševne zdravý človek si vždy vyberie sám seba. Pre neho niet takých vzťahov, ktoré by stáli za prinášanie obety. Dokonca ani krása nevyžaduje žiadnu obeť. Utečte zo vzťahu, ktorý vás ubíja.

Pre tie, ktoré nie sú ľahostajné

1. Dokážte, že ste užitočná. Nepretvarujte sa. Šťastný život sa na lži nestavia.

2. Človek, ktorý v prvom rade nemá rád sám seba, nemôže prežiť šťastný život.

3. Zaoberajte sa hlavou, nie mužmi. Láska, pri ktorej sa trápite a trpíte, nie je tá pravá láska.

4. Keď muž urobí niečo, čo je vám nepríjemné alebo vás urazí – narovinu mu to povedzte. Ak vám to urobí znova, odíďte.

5. Normálny človek nevytrváva vo vzťahoch, v ktorých je prázdnym miestom. Poväčšine také vzťahy ani nezačína.