Aha, čo Boh zašepkal do ucha každého znameniu zo zverokruhu


Stalo sa to na úsvite. Boh objal každé zo svojich dvanástich detí a pošepkal mu jedno veľmi dôležité tajomstvo života. Každé dieťa k nemu pristúpilo, aby dostalo pridelený DARČEK.

Tebe, Baran

Prikazujem ti, aby si bol vodcom, viedol ostatných a zapaľoval v ich srdciach oheň! Choď si za svojim snom a inšpiruj tak ostatných! Mnohí ťa budú hrešiť za tvoju tvrdohlavosť, no ty nezabúdaj, že bez tvrdosti nikdy nedosiahneš svoj cieľ!

Тebe, Býk

Dávam veľmi nezvyčajný darček. Ak v tvojom srdci horí oheň lásky, poľahky dokážeš vo svojom živote zvýšiť materiálne bohatstvo. Hlavne netreba miešať lásku a peniaze. Láska je u teba tak dôležitá, že vždy musí byť na prvom mieste, potom sa ukáže druhá, tretia aj desiata priečka.

Vám, Blíženci

Dávam schopnosť pomáhať ľuďom navzájom si porozumieť. Najprv však musíte dosiahnuť súlad so sebou a so svetom okolo vás. Ak sa vám to podarí, svet získa jedného z najlepších politikov, diplomatov, psychológov v celej histórii ľudstva.

Тebe, Rak

Dávam mimoriadnu citlivosť a múdrosť, ktorá z toho vyplýva. Ale prosím ťa, nestaň sa pustovníkom, pretože tvoju múdrosť potrebuje vonkajší svet ako soľ!

Advertisements

Тebe, Lev

Dávam, tak ako aj Baranovi, schopnosť viesť ľudí. Mnohí budú nadávať na tvoj egoizmus, rovnako ako mnohí nadávajú na najmúdrejších kráľov, ale ku komu prichádzajú, aby požiadali o pomoc keď ich niečo trápi? Áno, samozrejme, ku tebe. Dávam ti dar štedrosti, aby si pomáhal všetkým, ktorí ťa o to žiadajú!

Тebe, Panna

Zverujem moc aby si sa stala prieskumníkom krásneho sveta, ktorý som vytvoril. Venuj sa svojim záujmom, preskúmaj svet pomocou daru precíznosti a šír okolo seba auru pokoja a odhodlania.

Vám, Váhy

Dávam možnosť vidieť to najkrajšie v tých najbežnejších veciach. Obdivujte a spievajte o všetkom, čo vidíte. Sami si zvoľte metódu, môžete spievať, písať, kresliť alebo myslieť na niečo iné, máte dosť talentov na vyjadrenie krásy!

Tebe, Škorpión

Dávam veľmi ťažký darček … Ale neznepokojuj sa, dieťa moje. Dávam ti možnosť vidieť duše iných ľudí ale samozrejme, prinesie ti to veľa utrpenia … No akonáhle sa s tým vnútorne vyrovnáš, svet ťa prijme takého, aký si … Dostaneš všetko, čo chceš.

Тebe, Strelec

Dávam možnosť potešiť ostatných ľudí a rozsvietiť v nich svetlo snov. Každý, kto sa s tebou stretne, akoby sa dotkol niečoho najlepšieho zo seba …

Advertisements

Тebe, Kozorožec

Darujem tvrdú prácu. Naučíš ľudí pracovať tak, aby dosiahli všetko, čo si želajú. Kto vie lepšie ako ty, že to najlepšie nie je ľahké!

Тebe, Vodnár

Dávam žezlo šťastia. Snaž sa o to aby boli ľudia slobodní a šťastní a aby som cez teba mohol k nim hovoriť … Aby si mi pripomínal ľudí. Za najväčší úspech považujem, ak budeš skutočne šťastní, takže sa nezabudni tešiť!

Vy, Ryby

Moje najmladšie deti, vy tiež dostane veľmi ťažký darček. Budete cítiť budúcnosť, budete skutočne veľmi, veľmi citlivé na všetko va svete, na všetko čo si všimnete… Svet vám bude ubližovať, pretože je tu veľa utrpenia. Nebuďte z toho smutní, pretože v najťažšej situácii vám vždy rád pomôžem.