Presné citácie o každom znamení zverokruhu


Vždy existovali presné výroky o znameniach zverokruhu, pretože sa objavujú spoločné znaky postáv, ktoré pozorovali osoby narodené pod rovnakou konšteláciou. Čítajte a možno tam nájdete skryté tajomstvá!

1. Baran

Ľudia narodení v znamení barana, nie sú sebeckí – jednoducho vedia, ako žiť pre seba. Nie sú ani arogantní, avšak nepovažujú za potrebné sa na všetkých usmievať. Nie je to drzé – len je to iné. Žiarlivosť nepoznajú, no naučili sa byť výnimoční.

Hovorí sa, že najtvrdohlavejší ľudia sú v znamení Býk, Kozorožec a Škorpión. Oh, dobre – skúsili ste niekedy argumentovať Baranovi?

Žena Baran je knihou, ktorá je napísaná pre mužov. Ak jej muž nerozumie, znamená to, že nie je napísaná pre neho!

Baran musí byť objímaný, keď sa neusmieva, bozkávaný, keď mu je otupno, kŕmený, keď je hysterický.

Je úžasné, že Baran ešte nevymrel pri ich neobmedzenej dôvere v ľudí a nadmernou úprimnosťou.

Mnoho ľudí čaká celý týždeň na piatok, celý mesiac na dovolenku, celý rok na leto a celý život na šťastie. A Baran verí, že sa musíte radovať každý deň a užívať si každú chvíľu.

Dôvera Barana je ako nervová bunka: prakticky sa neobnovuje.

Predtým, ako poviete Baranovi, že je zlý, premýšľajte o tom, čo spôsobilo, že k vám nebol milý …

Barana nikdy neklamte. Hovorte mu vždy pravdu, bez ohľadu na to, aká trpká môže byť. Baran veľmi zriedka odpustí lož …

Baran nikdy nebol dokonalý, ani čo sa týka výzoru, ani charakteru. Ale vždy bol sám sebou.

2. Býk

Raj pre býkov je akékoľvek miesto na Zemi, kde nie sú žiadne budíky, pondelky a šéfovia.

Muži veria, že ženy potrebujú rozhodných chlapov s peniazmi … Avšak 90% žien Býkov si podľa ankety vybralo medveďa z kreslenej rozprávky Maša a Medveď.

U žien Býkov je úžasným spôsobom možné kombinovať jedného, bez ktorého nie je možné žiť, s druhým, s ktorým nie je možné žiť …

Býk nedokáže svoj jazyk držať na uzde. Nepomohlo ani šidlo, ani vysokoškolský diplom. Býky snívajú o čokoládovej budúcnosti princa na bielom koni. Skrátka, sú zaneprázdnení…

Ak Býk chce čokoládu, ide a zje čokoládu. Pretože ak bude jesť ovocie, zeleninu, šalát, ryby atď., na konci aj tak zje čokoládu.

Ak sa život Býka zmení na jeden škaredý zadok, Býk nevešia hlavu a nájde naň tie najkrajšie čipkované nohavičky.

So ženou Býkom nie je ťažké žiť. Potrebuje objať a povedať, že je krásna, múdra. Ak vám nič nenapadá spýtajte sa: „Chceš jesť?“ To je všetko. V tej chvíli ste ideálny človek.

Šťastie pre Býka je keď môže veľa cestovať, jesť a spať s blízkym človekom …

Áno, Býk je hrozný majiteľ. Ak im niečo patrí, je to iba ich a nikoho iného. Nezáleží na tom, či je to osoba alebo vec. To čo Býk považuje za „svoje“, miluje viac ako čokoľvek iné na svete.

Býk je tak verný, že ani keď prechádza cez cestu, nepozerá sa doľava …

3. Blíženci

Blíženci majú radi tých, ktorí sa k nim pekne správajú. Aj keď sa s vami blíženci často nerozprávajú, nemyslite si, že si vás nevážia.

Blíženci nie sú ako cukrík, ktorý musí chutiť každému. Sú to tvrdé oriešky, ktoré nie každý zvládne schrúmať!

Motto Blížencov: ak nemôžete, ale naozaj chcete, potom musíte!

Viete, čo chcú Blíženci? Chcú, aby teplý, letný vánok, urobil radikálne zmeny a odvial z ich života všetko, čo je zbytočné.

Ak sa Blíženci rozhodnú urobiť niekoho šťastným, tú osobu už nič nezachráni!

Nikdy nebudete schopní zistiť, čo majú Blíženci vo svojich dušiach, ak sami nebudú chcieť. Ak vám však dôverovali, vedzte, že ste jedným z ich najbližších priateľov!

Blížencov môže prekvapiť iba láska … Skutočná, úprimná, bez podvodov a zrady … Všetko ostatné Blíženci už videli a zažili…

Blíženci sa neradi vnucujú. Keď majú pocit, že s nimi niekto nezaobchádza tak ako predtým, idú ďalej.

Ženy Blíženci milujú sebaistých mužov. Odvážnych, múdrych, nie deti, ktoré žujú cukrovú vatu. Mužov, ktorí sú rozhodní, preberajú na seba zodpovednosť, rýchlo premýšľajú, nepochybujú o ničom, vytvárajú pohodu, neničia plány, myslia do budúcna a vedú ženy vpred.

Ženy Blížencov nejde prevychovať. Rovnako ako vlny narážajú na skaly a roztrieštia sa, tak ženy môžu zakopnúť o skalu zvanú „skutočný muž“ a budú spokojné.

4. Rak

Ľudia narodení v znamení Raka nemajú čas nenávidieť tých, ktorí ich nenávidia, pretože sú príliš zaneprázdnení milovaním tých, ktorí ich milujú.

Rak si nepripustí k srdcu kritiku, ktorá pochádza z pier osoby, ktorá v tomto živote nič nedosiahla.

Ak sa vás spýtajú, čo chcete viac – človeka so znamením Rak alebo milión eur, odpovedzte: Raka. Tie peniaze by ste beztak nedostali a s Rakom sa žije príjemne.

Raz sa k Rakovi presťahovala 90-ročná babička. Mrmlala si popod nos a nenávidela všetkých.

Rak má vynikajúcu pamäť, takže keď Rak povie „Nepamätám si,“ jednoducho o tom nechce hovoriť.

Najradšej zo všetkého majú Raky rodinný život. Vkladajú do toho celú svoju dušu … A všeobecne sa zdá, že rodinu vytvorili osoby v znamení Raka!

Keď sú Raky šťastné, nemôžu prestať hovoriť. Naopak, keď sú smutné, nevypadne z nich ani slovo.

Rodina vydrží dovtedy, kým Rak bude chcieť. To, koľko času dokážu vydržať, pomáhať, rozdávať sa – toľko času rodina vydrží pohromade. Manželstvo sa zlomí vtedy, keď Rakovi dôjde trpezlivosť.

Jedným z hlavných problémov Rakov je to, že sa priveľmi pripútajú k ľuďom …

Keď trpezlivosť Raka dosiahne svoju hranicu, začne úplný neporiadok.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a svet bude zaujímavejší.

5. Lev

Objatia – toto je pravdepodobne jedna z najúžasnejších foriem lásky pre Leva, pretože vtedy sa cíti bezpečne a blízko k milovanej osobe. V okamihu zmiznú všetky trápenia, a to je jeden z najlepších pocitov na svete.

Mnoho žien si kladie otázky: „Ako si udržať muža?“ Ženy Levy však vedia, že ak chcete byť skutočne šťastné, nemali by ste žiť s mužom, ktorého si musíte držať.

Je úžasné, ako málo času trvá, kým sa Levy dostanú z fázy „ako sa bojím a obávam sa“ do štádia „ach, pusti to z hlavy“.

Pre niekoho sú Levy – slniečkom, pre iného slnečnou pohromou. Ale nájdu sa aj takí, ktorým toto znamenie vôbec nesvieti.

Lev nikdy nie je sám … Neustále k nemu prichádzajú: inšpirácia, chuť do jedla alebo lenivosť!

Silný charakter Levov je spravidla postavený z tehál, ktoré na nich hodili.

Levy by chceli, aby im Boh dal strážneho anjela, nie s krídlami, ale s palicou. Aby v správny okamih zakročil a urobil – buch! A Lev by si okamžite uvedomil svoju chybu a urobil by veci inak …

Pred tým ako sa začnete hrať s Levom, uistite sa, či sa náhodou nehrá on s vami.

Levy nenávidia ohováranie a klebety za ich chrbtom. Nepáči sa vám niečo? Povedzte to Levovi priamo do očí. To, čo bolo povedané za jeho chrbtom, nech aj zostane u toho, kto to vyslovil.

Levy nechcú, aby bol život ako zebra, chcú, aby bol taký jasný ako papagáj.

6. Panna

Pannu netreba vnímať ako pomer hmotnosti a výšky, je to pomer inteligencie, vkusu a sebavedomia.

Panna sa rýchlo unaví z toho, že je silnou ženou, unavuje ju „porozumenie“, „začleňovanie sa do davu“ a „odpúšťanie“.

Panny sa niekedy jednoducho nenávidia za to, že si všetko pripúšťajú k srdcu.

Keď sa Panna niečo spýta, je lepšie odpovedať pravdivo, pretože je veľmi pravdepodobné, že už vopred pozná odpoveď.

Múdrosť Panny v kombinácii s jej vlastnou šikovnosťou vytvára taký efekt, ktorý vám nedá žiadne vysokoškolské vzdelanie.

Vážte si Panny, ktoré vám dali druhú šancu. To znamená, že ich láska je taká silná, že ich srdce je schopné dať vám nový pokus.

Panna sa nikdy netrápi nad tým, že jej osud prináša veľa problémov. Rovnako ako všetko ostatné vo svojom živote, aj ťažkosti využíva na to aby sa posunula vpred.

Najlepší koniec sporu s Pannou je hrať mŕtveho chrústa.

Inteligentné a zvedavé Panny môžu mať dôležitý vplyv na tých, ktorí majú právo prijímať zodpovedné rozhodnutia. A úspešne ho využívajú.

Za účelom udržania vzťahu by mali Panny v láske používať svoju vrodenú tvrdohlavosť avšak v obmedzenom množstve.

7. Váhy

Všetky Váhy majú dva životy: jeden vidia všetci, ktorí ich obklopujú, druhý žijú sami.

Váhy by radi niekedy stlačili tlačidlo „nemyslieť“ a užívali si život…To čo Váhy hovoria a to čo cítia, sú častokrát dve rozličné veci.

Váhy by sa nemali učiť skryť pred svojimi problémami, ale zvoliť si riešenie a okamžite urobiť to, čo je potrebné.

Váhy potrebujú úprimné a krásne city. Koniec koncov, Váhy sú stále romantické: pre nich je dôležité, aby bolo všetko krásne.

Ľudia narodení v znamení Váhy sú úžasní: snažia sa nájsť niečo dobré v každej osobe.

Váhy, viac ako akékoľvek iné znamenie, potrebujú mať absolútnu dôveru v tom, že sú milované. Dôvera býva neraz posilnená činmi.

Na svete niet smutnejšieho príbehu, ako príbeh o Váhach-sovách, ktoré z vôle osudu museli žiť ako škovránky.

Váhy sa zriedkakedy snažia, ako sa hovorí, strhnúť masku z tváre ľudí – veľmi dobre rozumejú tomu, že častokrát to nie sú masky ale náhubky.

Váhy by sa mali pravidelne snažiť pozerať na svoje vzťahy s ľuďmi z uhla pohľadu týchto ľudí: predstaviť si samých seba na chvíľu nimi a ich nami a popremýšľať nad tým, či sa vám všetko páči, či sa všetko deje tak ako sa má a či to je podľa vašich predstáv – a až potom konajte podľa svojich rozhodnutí.

8. Škorpión

Škorpión je človek, ktorý naliehavo potrebuje nájsť rovnováhu medzi pokojom a vysokou úrovňou energie.

Približne 98% problémov Škorpióna by sa vyriešilo, keby sa upokojili a prestali o svojich problémoch príliš hlboko premýšľať.

Sila postavy, ktorú Škorpión má, pramení v tom, že namiesto toho, aby natiahli ruky, keď padajú, iní im ešte podložia nohy.

V každom Škorpiónovi žijú dvaja ľudia: jeden pokojný a tichý a druhý sa objaví, keď urazíte prvého. A toto stretnutie je pre nepriateľov veľmi nepríjemné.

Škorpión môže predstierať, že si nevšimol pľuvanec na svoju adresu, ale to neznamená, že naň zabudol: ospravedlnenie Škorpiónov je nezničiteľné.

Škorpión má rád ľudí, ktorí sú ľahko zrozumiteľní, vynaliezaví, úprimní a neskrývajú svoje pocity.

Ľudia narodení v znamení Škorpióna by nemali vytvárať fantastické teórie, ktoré vysvetľujú podivné správanie ľudí – je lepšie sa naučiť klásť im priame otázky.

Osoby s týmto znamením len zriedkakedy prejavujú svoju agresiu – varujú, naznačujú, dávajú indície. Avšak radšej nečakajte, kým im dôjde trpezlivosť.

Zdá sa, že Škorpióni majú radi ťažké životné situácie, pretože sa v podstate pokúšajú niekoho zachrániť, dostať ho z problémov a zvyčajne tak dokážu vymaniť svoj život zo sivého odtieňa na jasnú paletu farieb s množstvom emócií.

Práve o Škorpiónoch sa hovorí, že sú stále „čiernymi mačkami.“ A teda ak vám raz skrížia cestu, nepomôže ani „tfuj-tfuj“.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a svet bude zaujímavejší.

9. Strelec

99% Strelcov sa narodilo preto aby sa cesta, tak či onak, stala hlavným významom ich bytia.

Niekedy sa priateľstvo skončí. Bez zrady, bez hádok a bez dôvodu – ste jednoducho odlišní a každý si ide svojou vlastnou cestou. V priebehu rokov sa okruh priateľov zmenší. Ale tí, ktorí zostanú pre Strelca, už nie sú iba priatelia, ale príbuzní.

Pri stretnutí Strelca je potrebné, ba priam nevyhnutné, ak sa Strelec stane vaším milovaným – zistiť, čo presne pre neho v skutočnosti znamená spravodlivosť. A nikdy neublížte tejto spravodlivosti – je to pre neho najzraniteľnejšie a najboľavejšie miesto, verte mi. Strelec miluje cez ruky. Musí sa vás dotýkať, ťahať vás, cítiť, že ste blízko strkať prst do vašej dlane alebo vás štekliť. Nedotýka sa vás = nepáčite sa mu.

Ak si Strelec s priateľmi-priateľkami (v znameniach tiež Strelec alebo Baran či Škorpión) vyhodí z kopýtka a opije sa, môže byť poslaný do vojny ako psychologická zbraň. Nepriateľ vtedy stráca orientáciu v čase a priestore – a bojuje proti pripravenosti.

Žena Strelec sa od mužov naučila veľa užitočných vecí pre moderný život: vybiť klin klinom, vyhýbať sa odpovedi, nezavolať späť, vybrať si to najlepšie a baviť sa – za to ich však často obviňujú tí muži, ktorí ich to naučili.

Strelec nie je taký slabý, aby toleroval urážky, nie je taký silný, aby odpustil, ale nie je taký zlý, aby sa pomstil. Preto sa najčastejšie jednoducho obráti chrbtom k nepriateľovi. Navždy.

V živote Strelca sú často také okolnosti, že človek môže dúfať v to, že sa všetko zlepší, no v skutočnosti sa spolieha iba na seba.

Strelec miluje úprimných ľudí bez pichliačov v charaktere a hlbokých vírov na duši. Miluje, keď môže hovoriť s niekým o čomkoľvek, bez toho, aby vznikali hádky a zisťovali, kto má pravdu. Tam kde sú intímne rozhovory a živé, úprimné teplo vo vzťahu, tam je strelec najšťastnejší. Títo ľudia sa stávajú súčasťou života Strelca, ktorý sa za nich úplne obetuje.

Strelec sa nebojí niečo si priznať. Obáva sa iba toho, že jeho priznania nebudú správne pochopené, pretože sa mu to často stáva.

10. Kozorožec

Kozorožci vedia, že všetko má svoj čas. Existujú udalosti, ktorých sled sa nijako nedá zmeniť; je to osud, vďaka ktorému si Kozorožci skôr či neskôr nájdu svoje miesto v živote.

Skutoční Kozorožci sa nikdy nebudú usmievať na ľudí, ktorí ich nemajú radi. Budú sa však správať slušne voči všetkým – pretože boli tak vychovaní.

Mimochodom, urážka Kozorožca cudzincom alebo osobou, ktorá nie je pre neho dôležitá, sa ho nijako nedotkne: Kozorožcovi nemôžu ublížiť ľudia, ktorých si on sám neváži.

Väčšina Kozorožcov verí, že existuje diskriminácia na základe veku: čím je Kozorožec starší, tým viac sa stáva dieťaťom („a čo keď nemám 9 rokov – tiež si chcem zaskákať na trampolíne!“)

Kozorožec miluje cudzích ľudí.

Vtip o Kozorožcoch: „nemajú radi keď sa ich dotýkajú, to je fakt. Buď je medzi vami niečo, alebo si neškrtnete, odbijú vás vetou „nedotýkajte sa ma, prosím.“

Ak chcete Kozorožca zaujať, buďte úprimní, príliš nevtipkujte a neplytvajte lichôtkami. Hovorte jednoducho, jasne a rozumne, to má Kozorožec najradšej a najviac sa mu to páči.

Viete, prečo sa o Kozorožcoch hovorí, že majú čudné zmýšľanie? Pretože sa usilujú žiť tak, ako chcú a nie tak ako je to zvykom pre mnohých.

Ak je medzi vašimi blízkymi Kozorožec, tak vás neprekvapia žiadny nepriatelia ani problémy.

Kozorožec sa nebojí ani času, ani vzdialenosti, ani ťažkostí. Koniec koncov, to sú práve veci, ktoré mu pomáhajú uvedomovať si svoju silu. Dávajú mu možnosť byť sám sebou a mať rešpekt.

11. Vodnár

Ľudia si niekedy myslia, že majú nad Vodnármi určitú zvláštnu moc. Avšak, nie je to tak.

Najviac zo všetkého ľudia obviňujú Vodnárov za to, že nemôžu alebo nechcú splniť ich osobné očakávania.

Ak sa Vodnár správa ako dieťa, je šťastný.

Skutočný Vodnár je charakterizovaný ako nejaká… mimozemská inteligencia.

Vodnárov neprekvapia cudzie zvláštnosti. Častokrát si nemôžu vysvetliť ani svoje vlastné.

Realita ženy v znamení Vodnár je taká, že nevyžaduje až tak prítomnosť muža ako absenciu idiotov, ktorí vyčerpávajú všetku jej vitalitu.

Ako sa zachová Vodnár, keď sa mu všetky jeho plány zrútia? Usmeje sa, aj napriek všetkému sa snaží vyzerať skvele a vie, že potom to bude ešte lepšie!

U Vodnára sa o všetkom rozhoduje na základe pocitu, ktorí sa dostaví po danej akcii. Tak to je vo všetkom. Všetko záleží na tom, čo bude cítiť potom. Po komunikácii, po bozku, po hádke, po káve, po pohľade. Toto „po“ je do značnej miery rozhodujúce.

Ak sa stretnete s Vodnárom, ktorý je úplne bez energie a sily, nemá túžby lebo už dávno prestal snívať, nie je to preto, že je nudným slabochom ale preto, že bol veľmi silný už príliš dlho.

Keď sa Vodnári chcú dostať z reality, ponoria sa do seba.

12. Ryby

Ryby majú vynikajúcu pamäť a nikdy nezabudnú na dobrý prístup k sebe. Zlé sa dá odpustiť a vykynožiť. A to dobré zahreje dušu aj o rok. Ryby nikdy nezabudnú na toho, kto s nimi bol v ťažkých časoch.

Je dobré, že nikto nevie čítať Rybám myšlienky, inak by obraz hanblivých a plachých ľudí šiel rovno do pekla.

V tichej hlbočine čerti bývajú – jedná sa o Ryby.

Ryby sa neboja cítiť, boja sa utopiť v citoch.

Ak je potrebné si vybrať, tak si potom s najväčšou pravdepodobnosťou vyberú namiesto svetskej a krásne hovoriacej budúcnosti, ekonomickejšiu a mlčanlivejšiu cestu.

Pre Ryby sa aj jedna osoba môže skutočne stať celým svetom.

Ryba by sa chcela posadiť a hovoriť s niekým srdcom. Rozprávať celú noc. Pozerať sa spolu na nočnú oblohu, diskutovať o niečom, spolu snívať, pamätať si na krásne a vtipné chvíle z minulosti, zmysluplne zmĺknuť… Rybám sa častokrát nedostane takejto zábavy.

Je to práve žena Ryba, ktorá si kladie otázku: Prečo potrebujem tohto muža v dome, ak dokážem vyriešiť všetky svoje problémy sama?

„Zrazu“ je stredné meno pre osoby narodené v znamení Rýb! Zrazu smutný, zrazu usmiaty, zrazu urazený a zrazu je všetko tak ako obvykle.

Ryby sú pravdepodobne najnenápadnejším znamením zverokruhu, ale ak niečo skutočne potrebujú, dosiahnu ho.