VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Ženích povedal neveste priamo na svadbe, že miluje inú. Ukázal na ňu a všetci v sále sa rozplakali

Like? Daj Like!

Svadba patrí k veľmi dôležitým udalostiam, aj preto si každý ženích a každá nevesta želajú, aby ich oslava prebehla presne podľa plánu a bez akýchkoľvek prekvapení či problémov.

Často sa v rámci organizácie svadby najímajú profesionálni organizátori, ktorých úlohou je kontrolovať, či všetko prebieha podľa plánu, nie vždy sa to však podarí. Niekedy dochádza k nepredvídateľným prekvapeniam či dokonca trápnemu fiasku.

Reklama

Na svadbe Jeffersona a Jesse nešlo nič podľa plánu. Keď pristúpili k oltáru, ženích zrazu neveste oznámil, že nemiluje len ju, ale že je v sále ešte jeden človek, do ktorého je ženích šialene zamilovaný.

Sála po týchto slovách doslova skamenela, veď sa už neraz stalo, že sa ženích počas svadby priznal, že miluje inú alebo pokazil túto vzácnu slávnosť nejakým iným spôsobom.

On si však k sebe zavolal 8-ročnú dcéru nevesty menom Giovanna. Celú dobu bolo dievčatko vychovávané bez otca a nevesta veľmi dúfala, že by jej práve on mohol nahradiť otca.

A práve vtedy ženích prisľúbil dievčatku, že ju bude milovať a chrániť pred všetkým zlým.

Dievčatko počúvalo tieto slová so slzami v očiach a s vďačnosťou, následne sa objali. Tento dojímavý okamih jednoducho nemohol nerozplakať všetkých hostí!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.