Správna osoba vstúpi do tvojho života v správnom čase


Správna osoba vstúpi do tvojho života, keď ju najmenej čakáte. Príde, keď ju ani aktívne nehľadáš. Príde do tvojho života, keď si uvedomíš, že ani nepotrebuješ , aby prišla.

Pochopíš, že nemusíš byť s niekým, aby si na tomto svete za niečo stál. Pochopíš, že ty si sám môžeš v tomto živote veľa dať a urobiť. Ten správny človek príde do tvojho života, keď sa zbavíš všetkej emocionálnej záťaže, ktorú si si so sebou životom niesol.

Správna osoba vstúpi do tvojho života, keď budeš mať istotu, že sa budeš pozerať sa dopredu s optimizmom a nadšením. Správna osoba príde do tvojho života, keď pochopíš, že nikto by ťa nemal robiť šťastným, pretože skutočné šťastie vychádza zvnútra.

Správna osoba vstúpi do tvojho života, keď budeš potrebovať lekciu. Príde, keď budeš mať vo svojom živote pohodlie a stabilitu, keď bude všetko príliš jednoduché.

Správna osoba vstúpi do tvojho života a zastrasie tvojim mierne stagnujúcim životom. Keď začneš mať pocit, že si dosiahol určitý strop, ktorý treba prelomiť, a vtedy sa objaví ten správny človek.

Bude tou silou,ktorá ťa vytlačí z tvojej komfortnej zóny. Bude tou silou, ktorá ti pomôže prenášať hory. Správna osoba vstúpi do tvojho života, keď budeš cítiť, že si prestal rásť.

Správna osoba príde do tvojho života, keď konečne pochopíš sám seba. Keď zástite, kým chceš byť. Niekedy to znamená opustiť časti seba, ktoré pre teba nie sú skutočné.

Budeš sa musieš naučiť pustiť ľudí, ktorí nedávajú zmysel tvojmu životu. Musíš sa zbaviť všetkého, čo ťa drží a bráni ti byť tým, kým by si mal byť. Musíš spáliť všetky mosty.

Keď si prípravený opustiť všetky tie časti seba, ktoré nemali byť, potom do tvojho života príde tá správna osoba. Musíš byť len sám sebou. To je dôležité, pretože v skutočnej láske nie je miesto pre falošné. V pravej láske je vždy všetko skutočné. Všetko je úprimné.

Správna osoba je tá, ktorá príde do tvojho života, keď sa konečne naučíš opustiť svoju potrebu mať všetko pod kontrolou.

Správny človek príde do tvojho života vtedy, keď ho neprinútiš, keď pochopíš, že niekedy je dôležité nechať veci ísť tak, ako majú.

Musíš pochopiť, že nemôžeš ovládať všetko a robiť všetko v tomto živote. A keď pochopíš svoje hranice, budeš pripravený na lásku.

Správna osoba príde do tvojho života, keď sa konečne naučíš postarať sa o seba. Keď sa naučíš nenechať ostatných odvrátiť tvoju pozornosť od toho, čo v tomto živote potrebuješ.

Správna osoba vstúpi do tvojho života vo chvíli, keď si na ňu pripravený. Nie skôr a nie neskôr. Musíš len dôverovať rozvrhu vesmíru. Musíš len veriť, že ti všetko vyjde.

Správna osoba príde do tvojho života, keď budeš prípravený zvládnuť lásku. Keď si pripravený prijať výšeň a silu jeho citov.