Medzi súčasnú neveru sex nepatrí


5:30 ráno. A váš pocit úzkosti začína rásť. Otvoríte oči a myseľ okamžite začne bežať ako opreteky. Stretnutia, telefónne konferencie, termíny…

Prečo je práce tak veľa a času tak málo?

Zoberiete si telefón a cestou do sprchy začnete rolovať oznámenia, stále v polospánku.

Viete, že ona taktiež vstáva zavčasu, pošlete jej správu: „Dobré ráno, zlato! Dúfam, že dnes máš krásny deň. “

Tento text slúži na pripomenutie dvoch vecí. Po prvé, chcete, aby vedela, že po vašom prebudení je ona tá prvá vec, na ktorú si myšlienkami spomeniete. A čo je dôležitejšie, musí pochopiť, že bez ohľadu na to, koľko práce a stresu vo svojom živote máte, ona je vždy prioritou.

Znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda, však?

Pravdepodobne sa vaše ráno začne úplne inak. Najprv si skontrolujete svoje účty Instagram a Facebook a nakŕmite sa novinkami zo života ostatných „priateľov“. A ak aj svojej žene napíšete sms, už ste na ceste do práce.

Advertisements

Moderné vzťahy nemajú zdravý rozum.

Ľudia sa „stretávajú“, ale čo to sakra znamená? Uvidíte sa raz alebo dvakrát mesačne? Chatujete celý deň? Odosielate bozkávajúce smajlíky alebo virtuálne pusy?

Niečo sa stratilo. Potrebujete vzťah, v ktorom je naozaj taká slabá úprimnosť?

Vzťahy prekvitajú, iba ak sa medzi oboma partnermi udržiava stály vzťah. Vaše najintímnejšie emócie odovzdávate len osobe, ktorú milujeme. Tak prečo to neurobiť teraz!!

Vykonávate toľko nerozumných vecí: sedíte pri jedálenskom stole s telefónom v ruke, hádate sa cez sms-ky, nežijete v živej komunikácii a zdieľate každú minútu svojho života s tisíckami ľudí na sociálnych sieťach.

A čo sme týmto spôsobom života dosiahli? Že všetci v našom svete si neustále klamú.

Zvykli sme si na to, že lož vo vzťahu je intimita s inou osobou.

Ďalším dôležitým podvodom našej doby je to, že ľudia sa prestali milovať a starať sa o seba.

Advertisements

Len čo sa jeden z partnerov dozvie o nevere druhého, stratí sa medzi nimi dôvera. Na chvíľu o tom popremýšľajte.

V slovníku spoločnosti Webster je lož definovaná ako zbavenie sa „niečoho cenného prostredníctvom klamstiev alebo podvodov“.

Sexuálna nevera je, samozrejme, veľmi nepríjemná vec. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, že možno svojho partnera klamete každý deň?

Všetkým nám chýba komunikácia, pozornosť, vášeň, intimita a dokonca aj to najdôležitejšie – láska. Prečo sme všetci pripravení zmieriť sa s tým, hoci stále nie sme pripravení dať si na čelo nálepku zradcu?

Nedostatok pozornosti napácha oveľa viac škody ako banálna intímna nevera.

Svoje srdce ste darovali inému človeku a teraz musíte žiadať o jeho pozornosť?

Sadnete si, prekrížite ruky a sledujete, ako váš priateľ aktualizuje idiotské statusy, znova a znova uverejňuje fotografie a čaká, až mu ich začnú komentovať.

Prečo by to mali trpieť tak dievčatá ako chlapci? Nájdite si chvíľku času a povedzte jej, že je krásna. Po práci jej zavolajte so slovami: „Obleč sa a priprav sa do 30 minút budem u teba, vyzdvihnem ťa. Čaká nás niečo zvláštne. “

Advertisements

Vynaložte úsilie. Dajte staromódnym láskavým tradíciám ešte jednu šancu.

Keď idete po ulici, držte sa za ruky. Pošlite jej kvety – nielen keď má sviatok. Pošlite jej ich len tak, v bežný deň a vedzte, že sa bude krásne usmievať, keď ich dostane. Napíšte jej/jemu, odkaz na čelné sklo vozidla. Pokiaľ ide o lásku, musíme sa znova stať deťmi.

Môžeme si dovoliť byť slabí a zraniteľní. Ale život plynie rýchlo a vy ho míňate na irelevantné podrobnosti, pričom zanedbávate všetko, čo je skutočne dôležité.

Zamerajte sa jeden na druhého. Keď už bolo všetko povedané a urobené, váš milovaný je všetko, čo skutočne máte.

Vážte si ju (ho) a pravidelne jej (mu) dokazujte, čo pre vás znamená.