6 zaručených znakov, ktoré vám pomôžu rozpoznať človeka so zlým srdcom


Sú ľudia, pre ktorých je mimoriadne ťažké mať harmonický vzťah so sebou samým. Navonok by ste na nich nikdy nepovedali, že majú zlé srdce. Usmievajú sa a budia dojem, že vám chcú pomôcť.

Až na to, že za všetkými týmito ušľachtilými pohnútkami sa skrýva tajný úmysel. Žijú s myšlienkou na to, čo by mohli od tohto života dostať.

Človek so zlým srdcom je takmer naprogramovaný deštrukčne myslieť. Myslí si, že mu je svet niečo dlžný. Takého človeka vytáča už len predstava, že niekomu inému by mohlo byť dobre. Cíti radosť, keď je niekomu zle.

Na ktorých 6 znakov si treba dávať pozor?

1. Permanentné klamstvo.

Človek so zlým srdcom nemá prospech z vášho reálneho vnímania sveta. Bude vás balamutiť, aby ste mysleli len na negatívne veci. Z obyčajného komára sa vykľuje obrovský somár, ak to dotyčný človek potrebuje.

Advertisements

2. Úmyselné zatajovanie informácií.

Takému človeku prekáža vaše šťastie. Preto vám zatajuje užitočné informácie a povie vám len to, čo by vás mohlo rozčúliť.

3. Majstrovské zavádzanie.

Akékoľvek, aj tie najnevinnejšie slová sa dajú prekrútiť tak, že tí najstrašnejší diktátori sa oproti nemu môžu schovať.

4. Nikdy nemá pocit viny.

Taký človek necíti vinu za bolesť, ktorú spôsobuje. Je mu to ukradnuté.

5. Nikdy sa neospravedlňuje.

Prosiť o odpustenie je pre takého človek ponižujúce a zbytočné. Dokonca aj keď si uvedomí, že nemal pravdu, obviní hocikoho z čohokoľvek.

Advertisements

6. Odmietanie reality.

Takýto človek chce vidieť len to, čo mu je príjemné. Žiaľ, jeho prefíkané plány sa často splnia.

Ako sa môžete ochrániť?

Prvá vec, ktorú treba urobiť, je zbaviť sa takého človeka. NIE STE povinní znášať jeho manipuláciou.

Nenamáhajte sa s vysvetľovaním. Jednoducho pred takým človekom pribuchnite dvere do svojho života.