3 hlavné zákony vesmíru


Aby ste pochopili, čo sa deje vo vašom živote, prečo rôzni ľudia prichádzajú a odchádzajú, ako budovať vzťahy s blízkymi a deťmi, ako pomáhať milovaným zmeniť sa k lepšiemu, musíte poznať tri veľmi dôležité zákony vesmíru. Tie vám dajú odpovede na mnoho otázok a pomôžu utvoriť si jasný obraz o budúcnosti.

Prvý zákon je známy všetkým:

Podobné priťahuje podobné

Cez vnútorný svet si do nášho vonkajšieho života priťahujeme rôzne udalosti a rôznych ľudí.

Preto sa všetky ženy, ktoré chcú, aby im manžel bol skutočným mužom, musia stať skutočnými ženami s plnou škálou ženských vlastností.

Ak chcete, aby si ľudia vážili vaše pocity, dávajte aj vy pozor na ich pocity. Jedným slovom – správajte sa k ľuďom tak, ako by ste chceli, aby sa správali oni k vám.

Ak chcete byť bohatí, prestaňte chodiť po výpredajoch a vnímať svet cez sociálne siete, priťahuje to len chudobu.

A ak chcete vo svojom okolí vidieť dobrých ľudí, ktorí vás milujú, nehrabte sa v troskách negativity a začnite radostne rozmýšľať!

Medzi ženami často počúvam: „Jej manžel je taký naničhodný darebák a pritom ona je veľmi dobrým dievčaťom.“ Toto je lož. Neexistuje nič také. Vysvetlenie znie: v jej vnútri sa nachádzajú deštruktívne programy, ktoré to zlo priťahujú.

Keď je vo vás hojnosť a radosť, dokonca aj tí najpesimistickejší sa vo vašom okolí začnú meniť a stanú sa pozitívnejšími. Nalaďte sa na správnu nôtu a do vášho života vstúpia iba dobrí ľudia!

Druhý zákon je tiež pomerne slávny, ale o niečo menej ako prvý:

Podobné spôsobuje podobné

V ruskom jazyku existuje príslovie „Jablko nepadá ďaleko od stromu“, a to je pravda.

Akékoľvek konanie vedie k podobnému konaniu, napríklad ak sa správate k rodičom zle, neočakávajte, že sa vaše deti budú k vám správať dobre, aj keď sa ich pokúsite vychovávať.

To čo vytvoríte, predstavuje vašu holografickú kópiu a má tendenciu správať sa rovnako ako vy. Hlavná vec je to, čo ste vy, a nie to, čo učíte. Takže sa pozrite, kto ste a čo vytvárate! A v akej nálade!
V súvislosti s týmto zákonom sú dobré správy tie, že ak ste sa vo vzťahu začali správať žensky, úprimne a s radosťou plníte svoje povinnosti, potom sa váš partner, bez ohľadu na to, čo je, začne správať mužne a začne sa o vás starať.. Je to len otázka času a vašej úprimnosti.

Tretí zákon nie je príliš známy, ale za to veľmi dôležitý:

To, čo sa nemôže stať podobným, je odmietnuté

Ak ste sa stali dobrými – ste dobrí, správate sa slušne a zaobchádzate s ľuďmi láskavo a ak to niekto vo vašom prostredí nedokáže dosiahnuť – komunikácia s ním sa zamrazí a vesmír ho od vás odtrhne preč.

Ak sa stanete ženskou, milujúcou a manžel sa aj napriek tomu nechce zmeniť, nechce pracovať, rozvíjať sa, nedovoľuje ženám rodiť deti, vesmír vám uľahčí odchod a zároveň vám do cesty pošle niekoho, kto bude pre vás ako stvorený.

Ak ste začali premýšľať pozitívne a usilujete sa o duchovnú a vnútornú hojnosť a vaši priatelia stále sabotujú vaše úsilie a pri stretnutí s nimi, vás chcú vtiahnuť do katastrofálneho podnikania, nebojte sa, čoskoro vám vesmír pošle nových priateľov.

Všetko, čo musíte urobiť, je pracovať na sebe a iba na sebe.

To je jediná šanca k tomu aby sa vo vašich životoch udialo veľa zmien.

Preto očistite všetko zlé , čo vás ťaží zvnútra a vytvorte si správne zmýšľanie na celý život!