Zákon príťažlivosti: 16 spôsobov, ako pritiahnuť k sebe to, o čom snívate


Zákon príťažlivosti je veľmi múdry zákon, na ktorom je postavený celý život. Preto je dôležité naučiť sa správne rozvíjať intuitívne schopnosti a pritiahnuť si do svojho života to, o čom snívate.

Možno snívate o cestovaní po svete? Už dávno ste chceli napísať knihu? Alebo uvažujete o otvorení vlastnej kaviarne? Každý má jedinečné sny, ale len málokto verí, že sa dajú splniť. Nikdy nedovoľte, aby vám niekto povedal, že niečo nedokážete urobiť. Verte si.

Musíte sa vzchopiť! Hľadajte cieľ a zmysel vášho života. Najdôležitejšie je považovať ich za absolútne reálne a pozorovať, ako sa pomaly plnia. A potom môžete ukázať všetkým ostatným, že život vôbec nie je taký ťažký, ako si myslíme. A že máme šťastie žiť v tomto krásnom svete, kde sa každý deň dejú zázraky.

1. Buďte pozitívni

Preplávajte životom s pozitívnym postojom. Keď hovoríte, robte to s dobrým úmyslom. Pritiahnite si k sebe pozitívne myšlienky, bez ohľadu na to, čím ste a čomu sa venujete. Čím pozitívnejšia bude energia vo vašich myšlienkach, tým menej negatívnych vecí sa objaví vo vašom živote.

2. Buďte vďační

V tomto svete sa nájde veľa vecí, za ktoré môžeme byť vďační. Buďte vďační za vašu rodinu. Za svojich priateľov. Buďte vďační za dom. Poďakujte aj za jedlo a za dobrodružstvo.

Na tejto planéte je veľa ľudí, ktorí môžu len snívať o tom, čo vy už máte.

Advertisements

3. Verte svojim snom

Pritiahnite si k sebe to, o čom snívate. Koniec koncov, sny vám dokážu premeniť život na nekonečný zázrak.

O tom, čo chcete, nesmiete nikdy pochybovať. Verte si vo všetkom a všetko dokážete.

4. Načúvajte svojej intuícii

Vy jediný, máte kontrolu nad tým, čo sa deje vo vašej mysli. Ak máte pocit, že niečo bude dobré, určite to urobte. Je dôležité pozorne počúvať vnútorný hlas. Musíte byť pripravení načúvať, pretože vaša intuícia vám mnohokrát pomôže.

5. Cestovanie inšpiruje a privádza vás na novú úroveň

Cestovanie je jedným z najsilnejších aktivátorov zmien v živote. Zakaždým, keď cestujete, vidíte nové miesta, stretávate nových ľudí, hľadíte na svet z inej perspektívy.

A to všetko je ideálnym „palivom“ pre váš „mechanizmus“ meniaceho sa života.

6. Vedzte, že vaša predstavivosť je veľmi silná

Predstavte si, že vaše sny sa splnia. Zákon príťažlivosti pôsobí na všetko, čo chcete premeniť na skutočnosť. Ak budete na vaše sny myslieť a predstavovať si ich, prispejete k ich realizácii.

7. Buďte úprimní, pretože lož sa nevypláca

Ak chcete aby vám do života vstúpilo niečo skutočné, vždy hovorte pravdu a nikdy nebudete musieť nič skrývať. Ak sa za niečo hanbíte, priznajte to.

Nikdy nikoho neobviňujte za to, že urobil niečo zlé. Ovládajte emócie a naučte sa vidieť svoje chyby.

Advertisements

8. Žite tak, akoby bol každý jeden deň zázrakom

Žite tak, akoby sa vaše sny každodenne plnili. Žite naplno, ako keby už zajtrajšok nemal prísť. A okolo vás sa začnú diať zázraky.

Albert Einstein povedal: „Existujú dva spôsoby, ako žiť. Prvý je, ako keby neexistovali žiadne zázraky, a druhý je, ako keby boli zázraky všade. “

9. Buďte otvorení

Aby ste si k sebe pritiahli to, čo chcete, musíte mať otvorenú myseľ. Len s otvorenou mysľou môžete získať niekoľko uhlov pohľadu.

10. Učte sa od všetkých

Musíme sa učiť nielen z vlastných skúsenosti. Od iných sa dá tiež veľa naučiť. Všetci sa máme čo učiť. To dokazuje fakt, že spolu zvládneme viac.

11. Všímajte si na ľuďoch to dobré

Ak spozorujete niečo dobré na iných, s najväčšou pravdepodobnosťou aj oni vo vás uvidia niečo lepšie. To je tiež zákon príťažlivosti. Začnite v malom, udeľte niekomu „prezumpciu neviny“. Ak vás človek prestane sklamať, znamená to, že ste sa pre neho stali lepším.

12. Sústreďte sa na želania

Sústreďte sa na to, čo potrebujete, a vaše túžby prinesú ovocie. Potreby prichádzajú postupne. V ten správny čas.

Advertisements

13. Nezameriavajte sa na to, že za peniaze si šťastie môžete kúpiť

Za peniaze kupujeme materiálne veci. Ale radosť a lásku si za peniaze nemôžeme kúpiť. Taktiež ambície a úspech sa za peniaze kúpiť nedajú. Za peniaze, nikto nepredá nádherné sny alebo životný cieľ. Navyše tým, že niekomu dáte aj posledné euro, mu môžete úplne zmeniť život. A aj ten váš sa zmení ale z iného dôvodu.

14. Nevzdávajte sa

Nevzdávajte sa! Nikde, nikdy a za žiadnych okolností!

15. Buďte trpezliví

Trpezlivosť je skutočná hodnota. Každý sníva o dosiahnutí svojich cieľov rýchlym tempom, ale to nie je správny prístup. Na to aby ste zvládli celú cestu životom, musíte byť trpezliví.

16. Inšpirujte ostatných!

Snažte sa inšpirovať okolie. Vaše ambície a nadšenie môžu dokonale motivovať ostatných. Ukážte ľuďom, že život je jedna skvelá cesta. Vďaka predstavivosti môžete mať sny pod kontrolou. Avšak ak im dáte slobodu, vtedy sa splnia!