Vesmír plní všetky priania, stačí len požiadať


Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že sa nám plnia všetky naše priania? Áno, áno, VŠETKY priania sa plnia. Druhá vec je, že mnohí z nás neformulujú správne svoje priania alebo si vôbec nič neprajú.

Či tomu veríme alebo nie, všetko na tomto svete je živé. Aj naše myšlienky sú živé. Vesmír zaznamenáva naše myšlienky ako energetické impulzy a dôsledne ich realizuje. Vesmír plní naše priania a my ho „živíme“ svojou láskou. Dochádza k dôslednej vzájomnej výmene, a ak sa pretrhne jeden reťazec, pretrhne sa aj ďalší. Faktom zostáva, že vesmír nerozumie „bezobsažným slovám“, slovám „áno“ alebo „nie“. Nepozná žiadne expresívne pojmy ako „pozitívny“ alebo „negatívny“, „strach“ alebo „radosť“. Všetko závisí od toho, koľko energie vložíme do našej myšlienky. Často sa stáva, že si na niečo pomyslíme a pritom sa zľakneme. Strach je taký veľký, že vyvolá také silné uvoľnenie našej energie, že aj keď sa táto myšlienka mihla v našej mysli len na sekundu, vesmír ju zaregistroval ako príkaz, ktorý nie je možné nesplniť.

Zamyslite sa nad tým, ako premýšľate. Často uvažujete napríklad takto…

„Teraz sú zlé časy, je ťažké nájsť si dobrú prácu, je ťažké našetriť si na byt a je úplne nemožné si ho kúpiť.“ Sťažujeme na svoj pobabraný život, obviňujeme manželov, manželky, príbuzných, nadávame, že všetko okolo nás je zlé a nie také, ako by sme chceli.

Advertisements

Vesmír pre vás pripraví to, čo ste si objednali, a teda „sú zlé časy“, „ťažko sa hľadá práca“, „ťažko sa šetrí na byt“, „nie je možné kúpiť si byt“, posunie do vašej blízkosti „príbuzných a manželov, ktorí robia všetko zle“ a na striebornom podnose vám podá „život, ktorý sa nevydaril“, splnenie vašich prianí silou myšlienok.

Takto si vytvárate svoj vlastný program, podľa ktorého budete žiť.

Čo by sme mali urobiť, aby sme zmenili svoj život k lepšiemu?

Často nám v zmene bráni slovo „keby“, ktoré žije v našej minulosti, prítomnosti a ktoré si nesieme do budúcnosti.

Zastavte sa! Predstavte si, že toto „keby“ nikdy nebolo vo vašom živote.

Úprimne si odpovedzte na tieto otázky:

– Čo naozaj chcete?

– Čo by vám umožnilo žiť harmonicky a šťastne?

– Keby ste mali čarovný prútik, čo by ste pre seba urobili?

– Predstavte si svoju novú radostnú budúcnosť.

– O čom snívate?

– Čo by ste chceli získať o rok?

A pamätajte, že vesmír plní naše priania výmenou za lásku, ktorú preukazujete vo svojej duši. Nezáleží na tom, komu – prírode, živým bytostiam, práci, technike. Čím viac lásky v sebe máte, tým rýchlejšie sa vám splnia veci, na ktoré myslíte.

Advertisements

Dovoľte si snívať. Predstavujte si všetko tak, ako keby sa vaše priania UŽ splnili. Ďakujte svojmu osudu, že z vás urobil to, čím ste teraz. Poďakujte vesmíru za splnenie vašich prianí, poďakujte BOHU za stvorenie tohto zázračného sveta, poďakujte svojej mame a otcovi, že vám umožnili prísť na tento svet a poďakujte sebe, že ste sa narodili a že ste. Ak nemáte nikoho, koho by ste milovali a nemáte komu ďakovať (to sa stáva, keď majú ľudia príliš ťažký život a neveria ani v Boha, ani v diabla, ani v ľudí, ani v seba), tak zdvihnite kamienok na ceste a každý deň mu ďakujte. Nech kamienok od vás príjme vďačnosť a lásku, len nech sa vám do srdca vráti schopnosť milovať. Ak svet nie je hodný vašej lásky, tak milujte kameň.

Keď príde autobus na zastávku načas, poďakujte sa kamienku, niekto sa usmial, pohladkajte kamienok.

Naučte sa myslieť pozitívne.

Berte si príklad z pracovníkov marketingu, ktorí dopredu píšu pozitívny scenár vývoja spoločnosti. Ak celá spoločnosť verí tomuto plánu, úspech je zaručený. Funguje to! Vymyslite si nový život, v ktorom nebude miesto pre smútok a žiaľ.

Majte na pamäti, že ste kúzelník, že všetko závisí od vášho postoja. Ste zodpovední za svoj osud a za seba a máte dostatok sily na to, aby ste svoj život zmenili k lepšiemu.