Psychológ tvrdí, že: „Dobré manželky vznikajú iba z nešťastných žien“


Dlhodobé výskumy ukázali, že šťastná žena je bezstarostná a neporiadna. V jej dome má večne zelenú neporiadok, na stole prevrátená šálku vypitej kávy, kniha, veľa vecí, ktoré vôbec nepotrebuje a iba umocňujú neporiadok.

Šťastná žena = zlá manželka

Dobré manželky vzniknú iba z nešťastných žien. Zo žien, ktorých srdce je schované v ľade pocitov aby NEDOZRELO. Nevadí, že nedozrelo, ale nepodarilo sa mu ľúbiť, nefungovalo to, zrútilo sa.

Niekoľkoročné výskumy jasne ukázali, že šťastná žena je bezstarostná a neporiadna. Sama sa prekvapí keď otvorí skrinku v nádeji, že nájde čisté obliečky, no ona zíva prázdnotou. Taktiež ju zaskočí, keď narazí na hromadu bielizne v kúpeľni, ktorú treba vyprať. Dokonca jej je to vtipné a baví sa na tom.

Vo svojom dome má večne veselý neporiadok, na stole prevrátenú šálku dopitej kávy, knihu, kopu zbytočností, ktoré údajne potrebuje, čím iba zdôrazňuje neporiadok. Taktiež sa tam nájde pančucha s čipkou v najneslušnejšej farbe aká existuje a len tak si tam visí na stoličke (druhá je navždy stratená, ale prvá na ňu poslušne čaká), tu na spomínanej stoličke, až do chvíle, keď sa prvá náhodou nájde.

V dome šťastnej ženy nikdy nie sú žiadne zásoby – ani potravinové, ani finančné. Jej životný partner sa cíti veľmi potrebný a významný, všetko to extrahuje a uvedomuje si, že bez neho by ona – jemná a úžasná, zábavná a kučeravá, jednoducho nemohla existovať. Umýva, upratuje, žehlí, zarába peniaze a je úplne šťastný, pretože ho nikto do ničoho nenúti a neexistuje žiadna vnútorná rutina.

Neprenasleduje ho a nerobí mu harmonogramy, tak ju ľúbi až je z toho hrozne žiarlivý, aj keď chodí po byte takmer celý deň v ružovom pyžame a von moc nejde.

Dobré manželky vzniknú iba z nešťastných žien.

Varí rýchlo a chutne, ale bez vášne. Jej manžel je spravidla zdravý a chudý, so žiarivými očami.

Každý o nej hovorí, že je ZLÁ manželka.

U dobrej ženy je všetko ako v armáde. Dom je čistý. V skriniach je všetko dokonale uložené, v komínkoch. V sýpkach je ročná dodávka obilnín v prípade jadrovej vojny. V komore sú pozavárané a uskladnené poháre najrôznejšieho ovocia, húb a iných vitamínových krás.

Vie, ako ušetriť peniaze, a vždy ich má v svojom tajnom úkryte.

Neustále maľuje, umýva, upratuje a všetko s takým zanietením, že sa nedobrovoľne zdá byť zlomyseľná alebo unesená.

Manžel je priveľa kŕmený, nezdravo a korenisto, pretože koniec koncov, uhorky, ktoré sú v komore na polici, musí niekto zjesť. V tomto prípade je manžel letargický, tučný a úplne bez možnosti iniciatívy.

V takomto prostredí človek často neprežije, podobne ako mikrób v destilovanej vode. Alebo unikne ako šváb z veľmi čistej kuchyne, ak mu veľké brucho, dovolí hýbať sa.

Sleduje svojho manžela, stráži ho, hrabe sa mu v denníku a identifikuje chĺpky odobraté z jeho saka. Neradno jej oponovať! A právom – muž sa pri nej správa ako dieťa, natlačí mu do úst kadejaké bahno.

Jej účes sa nazýva „hlava v poriadku“ a ani nočná povodeň alebo oheň ju v pyžame nenájde.

Každý hovorí, že je VYNIKAJÚCA manželka a gazdinka.

A na čo je to všetko dobré?

Len nedávno som si na mojej priateľke všimol vlastnosti dobrej manželky a gazdinky. Prvýkrát v živote oprala posteľnú bielizeň a aj ju vyžehlila. Dokonca ju poskladala ako Napoleonov koláč a uložila do skrine. Kukal som ako teľa na nové vráta. Natlačila sud kapusty.

Celý deň chodila po dome, hľadala prach a odpoveďou jej bola jej vlastná tvár v zrkadle. Odraz tváre s ohnutým obočím, vtáčimi perami a brutálnym výrazom pracovitosti.

Robiť doma!

Manžela to vyľaká a nevie ako sa má správať … Kráča so slzami na krajíčku a na druhý deň jej s úzkosťou povie: „Nemiluješ ma, nepotrebuješ ma!“ Vtedy sa nad ňou zjaví akási žiara a na jej čele sa objaví nápis “ Dobrá manželka. “