VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Najsilnejším talizmanom je červená niť

Like? Daj Like!

Ešte naši predkovia viazali na zápästie červenú niť, aby tak chránili seba a svojich blízkych pred zlými silami a urieknutím. Stačí, ak budete tento talizman nosiť na zápästí ľavej ruky. Hovorí sa, že práve ľavá ruka je tá, ktorá cez energiu a auru môže do tela preniesť negatívne veci. Ani toto vlákno nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Niť z červenej vlny je židovský kabalistický atribút. Predpokladá sa, že chráni pred negatívnou energiou. Táto nenápadná vec bola vždy veľmi silným amuletom. Pomôže vám dať si život do poriadku a zbaviť sa rôznych problémov. Môžu to byť finančné a osobné problémy, ako aj nepríjemnosti v zdravotnej oblasti.

Reklama

Sila spočíva nielen vo farbe a umiestnení, ale hlavne v siedmich uzloch, vďaka ktorým je náramok pospájaný. Práve tie absorbujú všetku negativitu, čo vám poslali ľudia z vášho okolia. Odporúča sa, aby ste niť dostali ako dar od nejakej milej osoby.

7 zviazaných uzlov predstavuje 7 duchovných dimenzií. Je dôležité, aby vlákno bolo zakúpené alebo darované a nebolo vyrobené vlastnoručne. Tento silný amulet sa musí nosiť 12-40 dní. Po uplynutí tohto obdobia musí byť niť spálená alebo zničená, inak všetka negatívna energia, ktorá sa nahromadila v uzloch náramku, začne pôsobiť proti svojmu vlastníkovi.

Hviezdy show businessu vrátili talizmanu zašlú slávu. Sú príkladom pre všetkých svojich fanúšikov a preto sa stali opäť populárnymi.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.