VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Mysleli ste si, že ste podobní otcovi? Mýlite sa! Tu sú niekoľko faktov zo sveta genetiky

Like? Daj Like!

GENETIKA (z gréck. genesis — pôvod), veda, ktorá skúma dedičnosť a premenlivosť organizmov. Tak teda:

1. Intelekt sa nededí z otca na syna. To znamená, že ak vy ste génius, váš syn 100% nezdedí vaše gény.

2. Idiotstvo sa nededí z otca na syna. Ak ste úplný kretén, váš syn nebude rovnaký idiot ako vy (k tomu vám aj gratulujeme).

3. Intelekt z otca sa môže dediť len na dcéru. A len z polovice.

4. Zdediť intelekt muž môže len od svojej matky, ktorý ona predtým zdedila od svojho otca.

5. Dcéry géniov budú presne z polovice múdre ako ich otcovia, ale ich synovia budú geniálni. Ak je ich otec hlúpy, dcéry budú presne z polovice hlúpe ako ich otcovia.

6. Preto geniálne ženy takmer neexistujú, ako aj neexistujú stopercentné ženy-idiotky. Ale geniálnych aj hlúpych mužov je veľmi veľa. Odtiaľto práve je generácia smoliarov-opilcov, slobodných matiek, a tiež nobeloví laureáti (takmer všetci sú muži).

Advertisements

Závery pre mužov:

1. Aby ste predvídali rozumové schopnosti svojho syna, pozrite sa na otca svojej manželky (ak je akademik, váš syn tiež bude múdry).

2. Vaša dcéra zdedí polovicu vášho rozumu. Ale aj polovicu vašej debility. Podľa intelektu ona bude bližšia k vám. Jej syn zdedí všetky vaše rozumové schopnosti. Chcete mať múdru generáciu — snívajte o dcére.

3. Vaše rozumové schopnosti sú od matky, a presnejšie od dedka.

Závery pre ženy:

1. Váš syn podľa intelektu — je kópia vášho otca, a nadávať mu, „ty si rovnako hlúpy ako tvoj otec“ nie je celkom správne.

2. Vaša dcéra podľa výchovy bude ako vy, ale podľa intelektu ako jej otec. Avšak jej synovia budú rozumovými kópiami vašich manželov.

Vmarkus na facebooku