VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Audrey Hepburn: slová, ktoré radi počujú všetky ženy

Like? Daj Like!

1. Ak potrebujete pomocnú ruku, viete, že máte jednu – svoju. No ako starnete, uvedomíte si, že máte ruky dve: jednu na pomoc sebe, druhú na pomoc iným.

2. Aby boli vaše pery krásne – hovorte iba pekné slová. Aby ste si zachovali svoje oči krásne, hľadajte na ľuďoch iba to dobré. Aby ste si udržali vždy štíhlu postavu – podeľte sa o jedlo s hladnými. Ak chcete, aby vaše vlasy boli krásne – dovoľte dieťaťu nech sa s nimi pohrá každý deň. Aby ste mali dokonalé držanie tela, predstavte si, že nikdy nebudete sama.

Reklama

3. Krása ženy nespočíva v oblečení, postave alebo v účese. Je v záblesku jej očí. Oči sú koniec koncov bránou do srdca, kde žije láska.

4. Pamätala som si, že od detstva ma nikto nepotreboval a celý život som pochybovala, že by sa to mohlo zmeniť. Čokoláda bola moja jediná láska, tá ma nikdy nezradila.

5. Ľudia v reštauráciách potrebujú viac vecí, napr. povzbudenie, odpustenie. Nikdy nikoho nevyhadzujte.

6. Milujem ľudí, ktorí ma rozosmejú. Naozaj si myslím, že najradšej sa smejem.

7. Verím v to, že šťastné dievčatá sú najkrajšie. Myslím si, že najlepším spôsobom, ako spáliť kalórie, je smiať sa. Verím, že zajtra príde nový deň a … verím v zázraky. Som šťastná žena.

Vmarkus na facebooku