Ako vďaka mačke môžeme odhaliť negatívnosť v dome


Mačka málokedy robí niečo len tak. Oplatí sa sledovať tohto obľúbeného domáceho miláčika, pretože bez ohľadu na to, ktoré miesto si vyberie a čo robí, má na to vždy konkrétny dôvod.

Ako sa prejavuje to, že mačka cíti prítomnosť zlých duchov?

Po zachytení prítomnosti zlých síl, sa mačka dlho a upriamene pozerá čím určuje podstatu problému a prítomnosť hrozby.

Možno určité miesto v dome obchádza alebo mu naopak venuje príliš veľkú pozornosť.

Mačka môže na svojho majiteľa náhle zasyčať, ak do domu priniesol negatívnu energiu. Preto sa po príchode domov osprchujte a operte si oblečenie. Taktiež si skontrolujte, či ste si so sebou náhodou nepriniesli požičaný predmet alebo nepríjemný darček od osoby, ktorá vám môže priať zlo.

Advertisements

Ak mačka zanechala zvyčajné jedlo alebo hry, stojí za to zvážiť, či sa náhodou v dome nenachádza hosť, ktorý je nepriateľ mačiek alebo či sa v dome neobjavili nové predmety, ktoré tam priniesli ľudia, čo na mačky pozerajú krivým okom.

Niekedy mačka odíde z domu. V niektorých prípadoch tak berie so sebou aj zápornú energiu, v iných jednoducho nezvládne byť pod jednou strechou s tým, čo sa v dome usadilo. Ak teda nastane situácia, že mačka sama od seba opustila domov, stojí za to vykonať dôkladné energetické čistenie domu.

V skutočnosti si mačka vyberá nový dom na základe princípu, ktorý jej už je známy. Stojí za to venovať pozornosť aj tomu, kedy a ako sa mačka dostala do rodiny. Možno bol niekto v domácnosti v nebezpečenstve, alebo dom potreboval zmenu.

Veľmi často ženy, ktoré prežili ťažké rozchody, zvažujú kúpu mačky alebo kocúra. Je to spôsobené tým, že mačky presne cítia ženskú energiu, potrebujú pohladenie, ženu to absolútne upokojuje a prestáva myslieť na bolestivú minulosť.

Advertisements

Môžeme spať s mačkou?

Domáce zvieratá majú často dovolené spávať v posteli pána. Zarytí milovníci mačiek hovoria, že kým sa mačka neobjavila v ich životoch nikdy nespali tak dobre.

Mačka je schopná upokojiť majiteľa, najmä ak na ňom leží, alebo sa k nemu vo sne túli. Je vedecky dokázané, že mačka podporuje relaxáciu a ponorenie sa do hlbokého spánku.

Zvukové vlny, ktoré vydáva mačka, majú priaznivý vplyv na emocionálny a psychologický stav človeka. Mačacie pradenie domáceho pána upokojí a utíši, rovnako ako pomôže pri nespavosti. Psychológovia odporúčajú aby s mačkami komunikovali hlavne tie osoby, ktoré trpia neurózou a depresívnymi stavmi. Starostlivosť o mačku, hranie a spanie s nimi zlepšuje náladu, optimalizuje krvný tlak a podporuje činnosť mozog.