VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Ako práve teraz držíte telefón? Hovorí to o vašej osobnosti.

Like? Daj Like!

Vedci skúmali, ako ľudia držia svoje telefóny. Ukázalo sa, že to priamo odráža ich osobnosť, píše Lessons Learned In Life.

Existujú štyri základné spôsoby držania telefónu a každý z nich zodpovedá charakteru osoby.

Reklama

Zistite, aký typ osobnosti ste vy!

1. Telefón držíte v jednej ruke a palcom píšete text.

Ak držíte telefón jednou rukou, prezrádza to o vás, že zvládate multitasking. Ste organizovaní a disciplinovaní, vždy chápete, čo je pre vás dobré a naopak, čo je pre vás zlé.

Radšej hovoríte ako počúvate, ale ani muche by ste neublížili. Viete odlíšiť čistú lásku od pretvárky.

Pokiaľ však ide o vzťahy, nie ste ochotní riskovať. Neženiete sa za záväzkami.

Spočiatku si budete druhých držať od tela, ale akonáhle si človek získa vašu dôveru, ste pred ním úplne otvorení.

2. Telefón držíte v obidvoch rukách a palcom píšete text.

Znamená to, že dúfate v ochranu, túžite po pozornosti a starostlivosti. Neradi vyjadrujete svoje pocity takže váš partner môže cítiť nedostatok lásky.

Riadite sa vlastnou intuíciou. Je ťažké oklamať vás, pretože ste vždy ostražití a zároveň veľmi citliví na myšlienky a emócie iných ľudí.

To z vás robí celkom dobrého sudcu. Vašu schopnosť používate na to, aby ste boli empatickejší a starostlivejší a teda sa vyhli subjektivizmu a manipulovaniu.

Ste pripravení vynaložiť úsilie na hlbšie spoznanie druhej osoby, ale niekedy vás ten váš zhon pri hľadaní si partnera, môže zmiasť a je tu veľká šanca, že si nájdete niekoho, kto si vašu lásku skutočne nezaslúži.

3. Telefón držíte v obidvoch rukách a text píšete obidvoma palcami.

Máte slabé srdce, často sa bojíte a strachujete sa. Potrebujete partnera, ktorý vám rozumie na 100%. Ak cítite podporu od spoľahlivej osoby, prejavujete jej absolútnu dôveru.

Ste úplne všestranná osoba, schopná prispôsobiť sa meniacim sa požiadavkám rôznych situácií. Poznajú vás ako energický a zábavný typ, ktorý roztočí každú párty. Počas intelektuálnych diskusií, ste vážny a zároveň bezstarostností v spoločnosti detí.

Láska však nie je obchod. Často unikáte, keď zistíte, že sa niekto usiluje o vašu priazeň.

V každom prípade, keď si po tom všetkom nájdete svoju spriaznenú dušu, uvedomíte si, aká hlboká a rôznorodá je vaša duša.

4. Telefón držíte jednou rukou a text píšete ukazovákom druhej ruky.

Máte sklon k poslušnému a rozvážnemu správaniu. Ste pripravení obetovať všetko pre blaho druhých.

Láska je pre vás bezpečné útočisko. Veľmi ťažko zvládate slzy vašich najbližších a raketovou rýchlosťou im dokážete odpustiť chyby.

Hoci ste spontánny a vzrušujúci človek, občas dáte prednosť úniku z davu a stiahnete sa do ústrania aby sa dobila vašej energie.

Pokiaľ ide o vzťahy, ste opatrný a bojíte sa urobiť prvý krok. Niektorí ľudia si môžu myslieť, že za tým je nezáujem, ale keď vás spoznajú lepšie a vy opustíte svoju komfortnú zónu, budú vás ako osobu obdivovať!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.