VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

20 skvelých spôsobov ako naaranžovať mäsové výrobky na obložených misách

Like? Daj Like!

Bez ohľadu na to, koľko teplých jedál bolo na sviatočný stôl prichystaných, studená pochúťka by chýbať nemala. A čo majú hostia najradšej? Samozrejme, voňavé studené mäso, ktoré si môžu dať priamo na sendvič, alebo jesť so zemiakmi a vychutnávať si k tomu šálku čaju. Všeobecne platí, že mäsové závitky sú na sviatočnom stole absolútne nepostrádateľné.

Jedlo by sa malo podávať elegantne zdobené a esteticky naaranžované. Ale ako to urobiť, keď klobás a mäsa je niekoľko druhov a áno, aj zeleninu tam pre pestrosť dať musíme? Ako sa to všetko zmestí na jeden tanier?

Reklama

Dnes vám ukážeme 20 skvelých spôsobov ako dokonale naaranžovať mäsové výrobky. Je to veľmi jednoduché a zároveň to vyzerá fantasticky krásne.

Môžete si vyrobiť ruže z klobásy alebo zaujímavé rolky jednohubky.

A čo perfektná kytica z mäsa a zeleniny? Vyzerá božsky! Chcem ochutnať všetko!

Môžete tiež naaranžovať domáce mäsové výrobky a dať im nezvyčajný vzhľad. Jediným obmedzením je vaša vlastná fantázia.

Nebojte sa pridať na misy ovocie- ananás a jablká sú dokonale kombinovateľné s mäsom. A dodajú pokrmu tú správnu farbu a chuť.

Gazdinky, nezabúdajte na čerstvé zelené bylinky – voňavé strapce kôpru alebo petržlenu nielen vytvoria malebný vzhľad, ale aj lákajú hostí svojou prenikavou vôňou.

Okrem mäsa môžete na tanier dať syry rôznych druhov a tiež olivy – zelené alebo čierne. Pri realizácii misy je dôležité prispôsobiť sa požiadavkám hosťa.

Vybrali ste si už svoj sviatočný variant? Nič vám nebráni vytvoriť si vlastné majstrovské dielo!

Experimentujte, skúšajte, popustite uzdu svojej fantázii! Ozdobte si stôl najneobvyklejším občerstvením.

Pamätajte, že na veľkosti nezáleží. Dajte si záležať na rozmanitosti produktov na tanieri a na krásny dizajn! Hostia ocenia vaše úsilie!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.