VMarkus — Fakty, príbehy, Life hacky

Pozrite sa, ako 1 milión detí v Thajsku medituje za svetový mier

Like? Daj Like!
„Spolu 5 000 škôl. 1 milión detí medituje za svetový mier v chráme Wat Phra Dhammakaya v Thajsku.“

„Meditácia pomáha človeku s pokojnou dušou a nie chamtivým a sebeckými ľuďom, ktorí nemajú ani srdce ani žiadnu dušu. V ich osobnom priestore vždy zúria vojny.

Pokojné a ušľachtilé myšlienky sú veľké, pretože vytvárajú pozitívnu vibráciu. Podobne by vás Dharma mala naučiť, aby ste boli takí silní, že vás zlé sily neporazia. Musíte byť schopní chrániť vašu Dharmu.

Reklama

Zaujímavý fakt: Staroveký Afganistan bol kedysi budhistickou krajinou, dnes tam po budhizme nenájdete ani stopu. Dokonca aj sochy Budhu v Bamyanskom údolí boli zničené.

Čím pozitívnejší prístup k meditácii, tým pozitívnejší pohľad na svet.

Samozrejme, temná strana nechce mier. Potrebuje peniaze, korupciu a vojny. Ale vy sa môžeme stať svetlom a šíriť pozitívnu energiu.

Iba vďaka vlastným myšlienkam môžete zmeniť svet. Meditácia je kľúčom k uvoľneniu vášho plného potenciálu, rozpusteniu ega a prebudeniu životnej sily, ktorá neustále prúdi každým z nás.

Ste bytosti vychované láskou a svetlom. Ste globálny tím, prepojený navzájom tak, že len málo z vás skutočne pochopí, že to, čo robíte, je to, čo dostávate – také jednoduché!

Univerzálny zákon jednoty

Poďte, vytvoríte realitu spoločne. Priateľov nedeľte podľa rasy, náboženstva, farby, pohlavia, hraníc. Všetci sme ľudia. Pamätajte, že spolu sme jedno.

Ak sa rozhodnete spolupracovať, môžete premeniť túto planétu na skvelé miesto a všetko za veľmi krátky čas. Je čas vstať a vrátiť svoje právo do sveta harmónie a lásky.

Všetko to začína u vás, pamätajte si to. Ste bezhraničný a nesiete v sebe ducha a božiu iskru.

„Zamerajte sa na svet a svetlo.“

Stačí sa pozrieť na túto úžasnú udalosť:

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.