Toto si musia prečítať všetky dievčatá a ženy


1. Tajomstvom úspechu sú jednoduché riešenia. Čierne nohavice, biela košeľa, svetlý šál alebo šatka. Toto je tajomstvo dokonalého vkusu.

2. Zaručený trik ako sa zbaviť mužskej chôdze, je sukňa dve alebo tri dlane pod kolenom.

3. Dokonca aj Yves Saint Laurent si všimol, že rolák s vysokým hrdlom je úžasnou cestou z akejkoľvek citlivej situácie. Krásne napína a zdôrazňuje hruď, zatiaľ čo skrýva detaily pred cudzími ľuďmi.

4. K výberu tesne priliehajúcich džínsov treba pristupovať zodpovedne. Džínsy, rovnako ako plastická chirurgia, môžu buď postavu fantasticky vylepšiť alebo ju úplne zničiť.

5. Mamičky by mali dievčatá učiť, ako sa správne obliecť. Je chybou myslieť si, že žena od prírody vie, ako sa maľovať, obliekať, česať si vlasy …

6. Akýkoľvek outfit môže prezradiť o človeku oveľa viac, ako by sám chcel.

7. Coco Chanel povedala: „Aby ste vyzerali skvele, nemusíte byť mladí.“

8. Absolútne dokonalá krása nie je atraktívna. S cieľom upútať pozornosť, musí existovať nejaká malá nepravidelnosť v úplne dokonalej kráse.

Advertisements

9. Ak nemáte ani čas ani chuť robiť si make-up, môžete nosiť slnečné okuliare a kravatu využívať namiesto šálu v štýle šesťdesiatych rokov.

10. Skontrolujte svoju zbierku šatiek, šálov a rúžov. Keď šál a rúž vytvoria spoločný duet, budete vyzerať skvele, aj keď si dáte farbu, ktorá sa vám páči, ale nehodí sa vám.

11. Ak sa sukňa alebo šaty pri chôdzi vyťahujú hore, určite budete potrebovať iný štýl alebo väčšiu veľkosť.

12. Nie sú to žiadne masívne nohy, sú to len zlé pančuchy.

13. Neexistujú žiadne škaredé ženy, existujú len negramotní kaderníci.

14. Nebojte sa vysokých podpätkov. V obchodoch nájdete poltopánky alebo topánky s vysokými podpätkami, ktoré sú veľmi pohodlné a dajú sa nosiť od rána do večera.

15. Dobrý vkus je potrebné trénovať každý deň. Keď to prestanete robiť, tak bez ohľadu na to, koľko máte rokov, či 19 alebo 75 rokov, začnete starnúť.

16. Topánky by mali byť nielen pohodlné, ale aj elegantné. Ak sú topánky rovnakej farby ako nohavice, vizuálne sa tým predlžujú nohy.

Advertisements

17. Ak nosíte výrazné šaty, nezabudnite si urobiť jednoduchý hladký účes, aby ste neodvádzali pozornosť od dekorácie šatstva.

18. Nehanbite sa za svoje krivky. Všetko, čo vám dal Pán, je nádherné. A ak je to krásne, musíte to zdôrazniť. Hlavná vec je obliecť sa slušne a vkusne.

19. Existuje večerné pravidlo: blyšťať by mala len jedna vec. To znamená, že buď šaty alebo doplnky.

20. Keď si žena vezme novú tašku, zmení sa jej život. Keď si žena kúpi topánky za peniaze, ktoré boli vyčlenené na daždivý deň, daždivý deň nikdy nepríde. V tomto systéme súradníc sú nové šaty nástrojom na modernizáciu, oveľa lacnejším a bezpečnejším ako psychoterapeuti a antidepresíva.

21. Z dvoch rovnocenných konkurentov na rovnakú pozíciu sa k nej zvyčajne dostane tá, ktorá prichádza v podpätkoch.

22. Všimli ste si niekedy, že keď si oblečiete obtiahnuté nohavice, muži si okamžite všimnú vaše krásne oči a oslňujúci úsmev?

23. Dobre oblečený človek je ten, ktorého oblečenie si nik nevšíma, doslova ho okolie ignoruje. V popredí je človek, jeho osobnosť, tvár, krásny účes. To je práve úloha klasických základných vecí.

24. Ak chcete vyzerať sexy a elegantne v každom veku, stavte na klasiku: čierna sukňa, smoking, ozdoba do vlasov a malá listová kabelka …